برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: به ملی‌پوشان ساحلی پاداش مناسب میدهیم

یکشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۰ — خبرنگاران

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره درخشش تیم ملی فوتبال ساحلی در رقابتهای بین قاره ای امارات به نکاتی اشاره کرد.

علی کفاشیان

رئیس فدراسیون با تبریک قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی به جامعه فوتبال کشور و مردم فوتبالدوست ایران گفت: بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی با تلاش و کوشش و غیرت توانستند روسیه قهرمان دو دوره جام بین قاره ای و جام جهانی ۲۰۱۳ تاهیتی را شکست دهند و قهرمان جهان شوند.

وی ادامه داد: آنها در گروه سختی قرار داشتند و برزیل و روسیه و ایتالیا را شکست دادند واقعا کار آسانی نیست و کسانی که فوتبال ساحلی را می شناسند می دانند که شکست دادن این تیم‌ها چقدر سخت است. اما بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی که واقعا با کمترین امکانات نسبت به حریفانشان اردوهای آماده سازی داخلی و خارجی را برگزار کردند با تلاش و کوشش و حمایت فدراسیون ،فعل خواستن را صرف کردند و دل همه مردم ایران را شاد کردند. دیروز برای ورزش ایران روز به یادماندنی بود و پس از اینکه تیم ملی والیبال آمریکا را شکست داد، تیم ملی فوتبال ساحلی هم با شکست روسیه یک روز به یادماندنی را رقم زد. لازم است که از مارکو اکتاویو و کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی و دپارتمان فوتبال ساحلی هم تشکر کنم که با تلاش شبانه روزی توانستند این افتخار بزرگ و تاریخی را برای فوتبال ایران کسب کنند. در هر صورت فوتبال ساحلی لیگ قدرتمندی دارد که برگزاری منظم و مرتب این لیگ است که پشتوانه تیم ملی فوتبال ساحلی برای داشتن بازیکنان با کیفیت و کسب موفقیتهاست.

کفاشیان با اشاره به اینکه پاداش مناسبی به تیم ملی فوتبال ساحلی داده می شود گفت: در رسانه‌ها آمده بود که بنده گفته ام پاداشی به ساحلی بازان تعلق نمی گیرد، اما منظور من این نبود که قرار نیست پاداشی به ملی پوشان داده شود. بنده گفتم در حد تلاشی که کرده اند نمی توانیم به آنها پاداش بدهیم. هرگز نگفتم که به ملی پوشان پاداش نمی دهیم. پاداشی که باید به ملی پوشان تیم ملی ساحلی داده شود، داده خواهد شد و این پاداش مناسب خواهد بود. ضمن اینکه افراد و نهادهایی هم برای دادن پاداش به ساحلی بازان اعلام آمادگی کرده اند.در هر حال نمی گذاریم حق تیم ملی ساحلی ادا نشود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: توجه ویژه فدراسیون به فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتبال پایه خوشبختانه تا حدود زیادی نتیجه داده و پس از موفقیت هایی که تیم های ملی فوتبال بزرگسالان، تیم ملی زیر۱۷ سال، تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم های ملی فوتسال مردان وزنان کسب کرده اند، امیدواریم تیم های ملی جوانان و زیر۲۲ سال و تیم ملی امید بتوانند موفقیت کسب کنند تا موفقیت های فوتبال کامل شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391