برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: اعضای تیم های ملی حق ندارند درباره آل اشپورت حرف بزنند

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۵ — گل

متاسفانه انجام مصاحبه های منفی از سوی برخی از اعضا کادر فنی باعث ایجاد خلل در روند اجرایی شدن مفاد قرار داد فی مابین فدراسیون فوتبال و شرکت مزبور کرده است

علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای به مهدی محمد نبی- دبیرکل فدراسیون اعلام کرد هیچ یک از عوامل اجرایی اعم ازکادر فنی، بازیکنان ، مدیران و سایر شاغلین در فدراسیون فوتبال حق اظهار نظرو مصاحبه منفی علیهuhlsportرا ندارند.

وی در ادامه نامه خود خطاب به محمد نبی اعلام کرده که متاسفانه انجام مصاحبه های منفی از سوی برخی از اعضا کادر فنی باعث ایجاد خلل در روند اجرایی شدن مفاد قرار داد فی مابین فدراسیون فوتبال و شرکت مزبور کرده است . بر همین اساس به تمامی مربیان ، کادر فنی و سایر افراد حاضر در فدراسیون فوتبال اعلام می کنم که از انجام هر گونه اظهار نظر منفی و مصاحبه در خصوص شرکتuhlsportجدا خودداری کرده و چنانچه باز هم از سوی کادر فنی تیم‌ها و یا هر فرد مصاحبه کننده ای مطالب مخرب اعلام شود، در تعهدات فی مابین فدراسیون فوتبال و طرف مصاحبه کننده در قالب جریمه اقدام می شود. ضمن اینکه اگر موضوعی در خصوص همکاری با شرکتuhlsportنیازمند بررسی و پیگیری باشد، فدراسیون فوتبال راسا با انجام مکاتبات لازم اقدام خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391