برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: بسیاری از کشورها از عدم حضورشان در همایش بین المللی از من گلایه کردند

پنجشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۵ — باشگاه خبرنگاران

رئیس فدراسیون پس از برگزاری نشست بررسی فعالیتهای صورت گرفته در همایش بین المللی علم و فوتبال به نکاتی اشاره کرد.

علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست ضمن تشکر از مسئولین به خاطر برگزاری همایش علم و فوتبال گفت: از همه بخاطر فعالیتهای صورت گرفته تشکر می کنم. در خصوص مسائل علمی معتقدم که در زمانهای گذشته در فوتبال این اتفاق رخ نداده و ما باید با برگزاری دوره های علمی و تخصصی روند رو به رشد را شاهد باشیم.

نباید برگزاری دوره های تخصصی لغو شود. باید ارتباط با دانشگاهها و مراکز علمی پر رنگ تر شود و در خصوص برگزاری این همایش به صورت ملی نیز برنامه‌ها و فعالیتهای مربوطه را پیگیری کرده و ارزیابی های لازم در این خصوص باید صورت گیرد.

وی افزود: پس از برگزاری این همایش کشور های کره جنوبی و ژآپن پروتکل همکاری دوجانبه برای ما ارسال کردند و این پروتکل همکاری در اختیار آکادمی قرار گرفته و نحوه اجرایی شدن آن مورد بررسی قرار گیرد.

البته در حا حاضر دکتر احسانی به میزبانی قطر در همایش ملی علمی فوتبال قطر حاضر شده و جالب است بدانید که در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا، بسیاری از کشورها از عدم دعوتشان برای این همایش از من گلایه کردند و با توجه به محدودیت هایی که وجود داشت امکان حضور همه کشورهای آسیایی وجود نداشت و ارسال این پروتکل های همکاری و برگزاری همایش های مشابه در کشورهای دیگر و همچنین گلایه های مسئولین فدراسیون های عضو ، به خاطر عدم حضورشان نشان از موفقیت این همایش بوده و من ضمن تشکر از برگزار کنندگان آن، خواهان برگزاری این همایش به صورت ملی در هر سال و یا هر دو سال یکبار هستم. البته باید توجه داشت که برگزاری هر ۴ سال این همایش بین المللی باید در دستور کار فدراسیون فوتبال نهادینه شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فعالیتهای انجام شده و مسائل علمی آموزش داده شده نباید کنار گذاشته شود و از شما می خواهم که گزارش های کامل و منسجمی را برای فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین کشورهای علاقه مند ارسال کنید و انجام فعالیتهای علمی و نزدیک کردن رابطه علم و دانشگاه را به صورت جدی پیگیری کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391