برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیراهن امضا شده کاکا برای تشکرازپرسپولیسی ها

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۱ — باشگاه خبرنگاران

فرانکو بارسی با حضور در کنسول گری ایران در میلان به نمایندگی از ستارگان میلان ضمن تقدیر از همکاری کنسول گری از میهمان نوازی باشگاه پرسپولیس و مردم ایران تقدیر و تشکر کرد.


فرانکو بارسی کایپتان اسبق تیم ملی ایتالیا و آث میلان عصر دیروز با حضور در کنسول گری ایران در میلان با سیدمحمد جوزی سرکنسول گری ایران دیدار و گفتگو کرد.

فرانکو بارسی که به ساختمان هزار متری کنسول گری ایران در میلان رفته بود در دیدار با سیدمحمد جوزی سرکنسول گری ایران در میلان از همکاری این کنسول گری در صدور ویزای اعضای تیم ستارگان میلان تقدیر و تشکر کرد و همچنین مراتب قدردانی و سپاس خود و کلیه اعضای تیم ستارگان میلان را از برنامه ریزی و میهمان نوازی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و همچنین حمایت پرشور مردم فوتبالدوست ایران را اعلام داشت.

فرانکو بارسی که به اتفاق دکتر قاضی میرسعید نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان به کنسول گری رفته بود در دیدار با سیدمحمد جوزی گفت: وظیفه خود می دانم از تلاش های کنسول گری ایران برای صدور ویزای اعضای تیم ستارگان میلان که بدون دردسر همراه بود نهایت تقدیر و تشکر را از شما داشته باشم.

بنده قبل از این بازی نیز سفری به ایران داشتم و آنجا از نزدیک ضمن بازدید از امکانات باشگاه پرسپولیس نظاره گر دربی پرتماشاگر تهران بودم. آن بازی یکی از خاطرات خوبی بود که در ذهنم بر جای مانده.

پس از آن نیز در مذاکراتی که با باشگاه پرسپولیس داشتیم و همچنین توافقاتی که با شرکت میران انجام دادیم برای برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس عازم تهران شدیم و سفر دو روزه ای به تهران داشتیم که سفر جالب و خاطره انگیزی بود.

ما وظیفه خود می دانیم از برنامه ریزی باشگاه پرسپولیس و میهمان نوازی آنها و تلاش های رویانیان و همکارانشان برای برگزاری چنین دیداری تقدیر و تشکر کنیم.

ما علاوه بر بازی بازدیدهایی از یک مرکز خیریه و یک موزه باستانی داشتیم و در ضیافت شامی شرکت کردیم که بسیار عالی بود. همه چیز خیلی بود و خاطره انگیز. امیدوارم فرصتی فراهم شود که در آینده سفری به ایران داشته باشیم و بتوانیم علاوه بر رویدادهای ورزشی و مذاکرات فرصت بیشتری برای بازدید از اماکن باستانی کشور ایران داشته باشیم.

برای ما و همه اعضای تیم میلان سفر به تهران سفر خوبی بود و ما در گفتگو با رسانه های ایتالیا نیز به صراحت این موضوع را اعلام داشته ایم.

جا دارد علاوه بر تقدیر از شما و باشگاه پرسپولیس از فوتبالدوستان ایرانی تشکر ویژه و جداگانه ای داشته باشیم.

آنها علاقه قلبی خود به میلان را با شور و هیجان زیادی به ما نشان دادند. باور نمی کردیم که در فرودگاه تهران آن همه فوتبالدوست و علاقه مند به میلان به استقبال ما بیایند و یا اینکه در ورزشگاه آزادی تمامی طرفداران تیم مقابل بازیکنان تیم ما را تشویق کرده و نهایت احترام و میهمان نوازی را داشته باشند.

آنها حتی برخی از بازیکنان نامدار میلان را تشویق می کردند و نشان دادند که در این بازی خیریه و سمبلیک چیزی که مهم نبود نتیجه بازی بود. حتی جالب بود که در بخشی از سکوهای ورزشگاه به طرفداران تیم میلان اختصاص داده شده بود و آنها که تعداد زیادی هم بودند با پیراهن میلان به استادیوم آمده و از ما حمایت کردند.

بنده به اینجا آمده ام که علاوه بر تشکر از همکاری شما مراتب تقدیر خود را از شرکت میران اعلام کنم و از زحمات آقای دکترقاضی میرسعید نیز تشکر می کنم.

همچنین به نمایندگی از کلیه اعضای تیم از مسئولان باشگاه پرسپولیس ، اعضای تیم پرسپولیس و به ویژه فوتبالدوستان ایرانی نهایت سپاس را داریم و امیدواریم که مناسبات دو باشگاه پرسپولیس و میلان در زمینه های مختلف ادامه یافته و شاهد اثرگذاری های خوب در سایه این مناسبات باشیم.

سیدمحمد جوزی سرکنسول گری ایران در میلان نیز در دیدار با بارسی گفت: صدور ویزا و همکاری در این زمینه وظیفه ای بود که ما انجام دادیم و سعی کردیم این کار را به گونه انجام دهیم که دچار دردسر و مسائل پیچیده اداری نشوید و با سرعت عمل این مسئله انجام شود.

این که در سفر به تهران خاطرات خوبی داشته اید و نگاه شما از کشور عزیزمان ایران و همچنین فوتبالدوست ایرانی این گونه مثبت و خاطره انگیز است خوشحالم. ایرانی‌ها به میهمان نوازی شهرت دارند و ما خوشحالیم که شما آنچه را که مشاهده کرده اید در روزهایی که در ایران گذرانده اید را روزهای خاطره انگیز و خوبی تلقی کرده و از مردم ایران سپاسگزاری می کنید.

فرانکو بارسی در پایان این دیدار و گفتگو پیراهن کاکا ستاره برزیلی تیم میلان که امضای تمامی بازیکنان تیم میلان روی آن درج شده بود را به سیدمحمدجوزی سرکنسول گری ایران به نمایندگی از فوتبالدوستان ایرانی اهدا کرد.

همچنین دکتر قاضی میرسعید نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان نیز گفت: آنچه ما انجام دادیم وظیفه مان بود، وظیفه ای که در قبال کشورمان احساس می کردیم.

ما تلاش کردیم تعامل و رابطه خوبی بین دو باشگاه پرسپولیس و ستارگان میلان برقرار شود و خوشبختانه با درایت رویانیان و همه مسئولان باشگاه پرسپولیس برنامه ریزی و سازماندهی برای برگزاری مسابقه ، اسکان میلانی‌ها و سایر مسائل بسیار خوب بود و تماشاگران فوتبالدوست ایرانی نیز در میهمان نوازی برای ستارگان مطرح میلان سنگ تمام گذاشتند تا جایی که در بازگشت به ایتالیا همه اعضای تیم میلان از این سفر ابراز رضایت می کرده و آن را سفری خاطره انگیز می دانستند.

ما خوشحالیم که همه چیز به خوبی انجام شد و وظیفه خود می دانیم از سرکنسول گری ایران در میلان که برای صدور ویزا و سایر تشریفات سفر کمال همکاری را با ما و باشگاه پرسپولیس داشتند تشکر کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391