برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرمانی مقام:من گازوئیلی ام،زود تعویض شدم

جمعه، ۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — گل

خدا شاهد است همان لحظه داشتم به همان گل فکر می کردم.باریکلا ، این توپ های روی هوا خوراک من است و منتظر این توپ‌ها بودم اما قسمت نبود

مرتضی کرمانی مقامیکی از بازیکنان دوست داشتنی دهه ۶۰ و ابتدای دهه ۷۰ پرسپولیسکه با وجود اضافه وزن مقابل میلان نمایش قابل قبولی ارائه داد درباره استارت ای جالبش می گوید:«من گازوئیلی ام .یک مقدارزود تعویضم کردندوگرنهتازه داشت موتورم روشن می شد.آن غیرت گذشته درمن هنوز وجود دارد، هر چند از خودم راضی نیستم و انتظار بیشتری از خودم داشتم.»

عاشوری دوست نزدیک کرمانی می گفت اگر مرتضی بادهه شصتی‌ها بازی می کرد بهتر کار می کرد.کرمانی هم با تائید این مساله مکی گوید:«بله دیگر اگر من با بچه های خودمان بودمبهتر می شد.خب فرشاد و محسن و ناصر می دانند من چه توپ هایی می خواهمو همدیگر را می شناسیماما خب تعداد بازیکنان زیاد بود و علی آقا چاره ای نداشت تا بازیکنان را اینطور بچیند.»

وی درباره اعتراضش به داور به خاطر صحنه ای که روی زمین افتاد می گوید:«صد در صد پنالتی بود چون بازیکنمیلان هلم داد .به جان بچه ام پنالتی بودو بازیکن میلان با دست چپش شارژم کرد تا تعادلم برهم بخورد .فکر می کنم آقای مرادی همصحنه را ندید وگرنه حتما پنالتی می گرفت.من در آن صحنه می خواستم ساننتر کنم اماچون تعادلم بر هم خورد دیدید توپ کجا رفت .در آن صحنه هیچکس جلویم نودو من می توانستم دریبل کنم یا پاس بدهم اما تعادلم برهم خورد.»

دیروز یک صحنه فوق العاده می توانست در بازی رقم بخورد و کرمانی به همان دروازه ای کهگلی تاریخی به الهلال زد دروازه میلان را باز کند که ابوالقاسم پور این اجازه را به کرمانی نداد.شماره ۱۸ دیروز پرسپولیس می گوید:«آخ آخ آخ .خدا شاهد است همان لحظه داشتمبه همان گل فکر می کردم.باریکلا ، این توپ های روی هوا خوراک من استو منتظر این توپ‌ها بودم اما قسمت نبود من بزنم.عیب ندارد .خدا را شکربازی آبرومندانه ای شد .»

کرمانی درباره لحظه تعویضش و اینکه به خاطر ناآشنایی با شماره ۱۸ نمی دانست باید از زمین بیرون یرودمی گوید:«بله،یک لحظه دیدم که من باید بیرون برومو کمیدیر متوجه شدم. بعد از آن هم اول یادم رفت سمت ادموند بروماما دوباره رفتم سمتش.»

وی در پایان می گوید:«به نظر من با این بازی مردم و تماشاگران زنده شدند .امیدوارم این کارها ادامه داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391