برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خطیبی:می توانستیم راحت فجر را ببریم

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۲ — اوج نیوز

سرمربی تیم گسترش فولاد گفت:مربی اگر آرامش داشته باشد فوتبال روی زمین و برنامه ریزی شده را ارائه می دهد.

رسول پاکی خطیبی

رسول خطیبی پس از بازی گسترش مقابل فجرسپاسی عنوان کرد:در این بازی دو تیم محتاط بازی می کردند.نیمه اول ما بهتر از فجر بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و می توانستیم به گل برسیم.با این وجود بچه‌ها خوب بازی کردند.

وی ادامه داد:در این مسابقه فجر بازی مستقیم انجام داد و این مساله کار ما را سخت کرده بود.اینگونه بازی‌ها فیزیکی است و بازیکنان درگیر می شوند.در کل بازی متوسطی از هر دو تیم بود ولی دوندگی بچه های ما تا آخر ادامه داشت و مثل بازی های قبل خیلی زحمت کشیدند.به هر حال با یک امتیاز به تبریز برمی گردیم.می توانستیم بازی را ببریم اما همین که نباختیم شخصیت تیم مان را نشان می دهد که اگر کمی روی آن کار کنیم می توانیم در بازی های آینده به برد هم برسیم.

سرمربی گسترش درباره داوری بازی گفت:داوری خوب بود.در کل مشکلی نبود و هم داوران و هم کمک هایش عملکرد خوبی برای هر دو تیم داشتند.

وی درباره کیفیت بازی و اینکه چرا در این مسابقه بازی مستقیم در دستور کار بود اظهار داشت:ما تاکتیک بازی مان بهتر از فجر بودیم و راحت می توانستیم ببریم.شاید اگر یکی از توپ هایمان گل می‌شد همه چیز فرق می کرد.

خطیبی افزود:هر زمان فوتبال ما با یک مربی قرارداد ۵ ساله بستند،می توان گفت فوتبال ما موفق است.الان همه مربیان استرس دارند و نگران عوض شدن خود هستند.برای همین با احتیاط و ترس بازی می کنند.مربی اگر آرامش داشته باشد فوتبال روی زمین و برنامه ریزی شده را ارائه می دهد.اگر مدیران ما برنامه ریزی ۱۰ ساله داشته باشند مشکل حل می شود.در ایران یک مربی نشان بدهید که ۴ ساله قرارداد دارد.همه مربیان مقطعی کار می کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391