برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خط و نشان خداداد برای وفایی

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۱ — گل

بازیکنان را جمع کرده ام نه به خاطر آقای وفایی بلکه به خاطر ابومسلم ، هواداران و فوتبال خراسان ! در بازی های بعدی هم شرکت می کنیم چون در غیر اینصورت حذف می شویم

خداداد عزیزی

اوضاع ابومسلم در فصل جاری لیگ دسته اول چندان جالب نیست . بحران مدیریت این باشگاه باعث شد تا با گذشت ۴ هفته از مسابقات لیگ یک مشخص شود تیمی که هدایت آن بر عهده حنطه با مدیریت فنی خداداد عزیزی است می تواند در مسابقات شرکت کند . مدیریت این تیم بر عهده وفایی است. چند ماه قبل که مشهدی‌ها درگیر این مباحث بودند خداداد به شدت از مجموعه وفایی و خودش حمایت کرد و بالاخره توانست مجوز شرکت در مسابقات را دریافت کند اما حالا بحران دیگری این تیم را در بر گرفته و آن مشکلی است که سایر تیم های لیگ یکی نز دارند ؛ بی پولی!

بازیکنان ابومسلم تا کنون یک درصد از قراردادهای خود را نگرفته اند و به همین دلیل اعتصاب کرده و در بازی قبلی خود مقابل یزد لوله (معوقه هفته اول لیگ یک )حاضر نشدند!

خداداد عزیزی که امروز روی خط برنامه لیگ یک از شبکه ورزش آمده بود در پاسخ به این سوال نوربخش مجری برنامه که عنوان کرد چرا خداداد که بیشتر می تواند به فوتبال و ورزش کشور کمک کند خود را درگیر ابومسلم کرده است گفت : چون هر چه دارم از این ابومسلم است . تیمی که در ۱۷ سالگی به آن پیوستم و در بهترین شرایط از این تیم جدا شدم . مربی گری ام را از این تیم شروع کردم ! حماسه ساز ملبورن همچنین در مورد اینکه گفته می شود وفایی به دنبال مالکیت ابومسلم است پاسخ داد : اگر رگ گردنم را بزنند اجازه چنین کاری را نخواهم داد.

در پایان این گفت و گو خداداد عزیزی عنوان کرد : بازیکنان را جمع کرده ام نه به خاطر آقای وفایی بلکه به خاطر ابومسلم ، هواداران و فوتبال خراسان ! در بازی های بعدی هم شرکت می کنیم چون در غیر اینصورت حذف می شویم . این تیم بدون پول هم بازی می‌کند فقط آقای وفایی لطف کنند و بروند !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391