برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیدحسن خمینی: قول می‌دهم همیشه در کنارتان باشم

چهارشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۲ — فارس

سیدحسن خمینی گفت: در مملکت ما همیشه باید بدانیم پیشکسوتان چشم و چراغ مردم ایران هستند.

سیدحسن خمینی با حضور در اردوی پرسپولیسیی‌ها در هتل اوین در جمع پیشکسوتان و پروین گفت: با دعوتی که از من شد وظیفه خود دانستم که کنار شما پیشکسوتان بزرگ باشم. پیشکسوتان چشم و چراغ ورزش ما و مملکت‌مان هستند و هر کدام از شما عزیزان را می‌بینم خاطرات دوران فوتبالی‌تان برایم زنده می‌شود.

وی افزود: من همیشه عملکرد شما را پیگیری می‌کردم و همین الان هم قول می‌دهم هروقت این فضای صمیمی ترتیب داده شد در کنار شما باشم. من برای تمام شما پیشکسوتان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و شما همه محبوب مردم هستید و مردم به خاطر تلاش‌های خوب‌تان در عرصه ورزش و باشگاه پرسپولیس شما را دوست دارند. امیدوارم این فضای زیبا که پیشکسوتان دور هم هستند، همیشه پابرجا بماند.

همچنین علی پروین خطاب به نوه امام خمینی (ره) گفت: آقای سیدحسن وقتی شما به محل اردوی ما آمدید، همه جا روشن شد شما نوه بزرگ‌مردی هستید که در تاریخ اسمش ثبت شده است،من افتخار می‌کنم به شما و باور کنید وقتی شما را دیدم یاد دیدار با امام بزرگ افتادم که چهارزانو جلویش نشسته بودم و او می‌گفت من ورزشکاران را دوست دارم.

وی افزود: شب بسیار خوبی بود و با حضور سیدحسن خمینی برای همه بهتر شد. من وقتی که آقا سیدحسن را دعوت کردم، گفتم شاید بنده خدا کار داشته باشد اما دیدم مرام و مردانگی سیدحسن خمینی برای احترام به پیشکوستان در تن و خون وی شعله‌ور است، آفرین به سیدحسن خمینی و ان‌شاءالله همیشه روح پدربزرگش شاد باشد.البته به نظر من امام خمینی همیشه زنده است و در قلب مردم همیشهمی‌ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391