برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوش‌نظر: باشگاه‌ها بیشتر از ۲۰۰ میلیون به بازیکنان دستمزد ندهند

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۵ — فارس

سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: مدیران باشگاه‌ها مرد و مردانه به یکدیگر قول بدهند که بیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان به بازیکنان دستمزد ندهند.

حسین خوش‌نظر در مورد اینکه سایپا بازیکن جدیدی جذب کرده، گفت: نتوانستیم تا این لحظه بازیکنی به خدمت بگیریم برخی از بازیکنان دستمزدهای ۷۰۰ میلیونی تا یک میلیاردی از باشگاه‌ طلب می‌کنند. نمی‌دانم متر و معیار دستمزد بازیکنان چیست؟ بر چه اساسی بازیکنان دستمزدهای چند صد میلیون تومانی طلب می‌کنند.

وی ادامه داد: باید بر اساس فاکتورهای فنی دستمزد یک بازیکن تعیین شود. نمی‌دانم چطور بازیکنی که در نیم فصل فقط چهار مسابقه برای تیمش بازی کرده دستمزد ۶۰۰ میلیون تومانی می‌خواهد.

سرپرست تیم سایپا با ارایه پیشنهادی به مدیران باشگاه‌ها گفت: باید عزم ملی و اراده قوی بین باشگاه‌ها وجود داشته باشد تا میزان دستمزد بازیکنان کنترل شود. اگر همه مدیران باشگاه‌ها با هم متحد شوند و مرد و مردانه به هم قول بدهند که به هیچ بازیکنی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان ندهند چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ آیا بازیکنان چاره‌ای جز پذیرش این تصمیم دارند؟ اگر هم نمی‌خواهند بازی کنند اشکالی ندارد نسل جدیدی در فوتبال ایجاد می‌شود.

وی افزود: مگر پرویز دهداری با یک سری جوان مقام سوم آسیا رادر جام ملت‌ها برای ایران نگرفت؟ مقامی که بعد از آن فقط یک بار توسط مایلی کهن تکرار شد. پس نسل فوتبال‌مان تغییر می‌کند. فوتبالیست مستعد در این کشور زیاد داریم اما مسئله مدیر برنامه‌های بازیکنان باید ساماندهی شود وگرنه فوتبال‌مان مدام افول می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391