برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوش‌نظر: استیناف مربی محروم را شب قبل از بازی می‌بخشد!

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۱ — فارس

سرپرست تیم فوتبال سایپا، گفت: سر تیم مظلوم را می‌برند، هر چه حرف زدیم هیچ فایده‌ای نداشت.

حسین خوش‌نظر پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما همیشه مظلوم هستیم. وقتی کمیته استیناف حکم به محرومیت مربی حریف می‌دهد او قبل از بازی بخشیده می‌شود. تیمی که پشتش کسی نیست همین اتفاقات می‌افتد. چطور یک داور تهرانی را برای بازی یک تیم تهرانی قرار می‌دهند؟

وی افزود: مقابل دیدگان داور بازیکن پرسپولیس به صورت بازیکن ما ضربه می‌زند اما داور او را اخراج نمی‌کند. آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است. وقتی که گل خوردیم بازیکن ما را زدند چرا کمک داور خطا نگرفت؟ داور با کمک‌مربی حریف خوش و بش می‌کند اگر بازیکن ما به صورت بازیکن پرسپولیس ضربه می‌زد این اتفاق می‌افتاد؟ واقعا متأسفم حالا هم مرا محروم خواهند کرد. سر تیم مظلوم را می‌برند هر چه حرف زدیم فایده نداشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391