برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمی: وزارت‌خانه به تیم‌های استقلال و پرسپولیس هیچ کمکی نخواهد کرد

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — باشگاه خبرنگاران

معاون مالی پشتیبانی ورزش و جوانان گفت: مسیر خصوصی‌سازی همچنان ادامه دارد و این وزارت‌خانه دستوری در خصوص کمک به تیم‌های استقلال و پرسپولیس دریافت نکرده است.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

سید مناف هاشمی اظهار داشت: در مورد کمک به تیم‌های پرطرفدار پایتخت باید این نکته را عنوان کنم که این وزارت‌خانه به هیچ وجه به تیم‌های استقلال و پرسپولیس کمکی نخواهد کرد.

معاون مالی پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص خصوصی‌سازی باشگاه‌ها افزود: مسیر خصوصی‌سازی نیازمند یک کارگروه تخصصی است و تشکیل این کار گروه باید به تأیید شخص گودرزی برسد تا این مسیر در راه همواری قرار گیرد.

وی در خصوص بودجه‌های اختصاص داده شده گفت: بودجه‌ی خوبی برای کمیته ملی المپیک، آماده‌سازی تیم‌ها و اخذ اعتبارات و توسعه و تجهیز مکان‌های ورزشی اختصاص داده شده است.

معاون مالی پشتیبانی وزارت ورزش ادامه داد: بودجه‌ی سال ۹۳ نسبت به امسال ۴۷ درصد کاهش داشته است که به طور حتم صرف احداث پروژه‌های عمرانی خواهد شد.

هاشمی در ادامه تأکید کرد: اعتبارات ما بسیار خوب است و ما باید از این اعتبارات به نحو مطلوب استفاده کنیم.

وی به ۲ نکته در خصوص افزایش بودجه سال ۹۳ اشاره کرد و افزود: ۲ نکته‌ی مهم لازم است تا بودجه سال ۹۳ ارتقا پیدا کند، یکی از اینکه بازسازی مکان‌های ورزشی را توسعه دهیم و دوم کار پروژه‌های عمرانی را با سرعت پیگیری کنیم. در واقع هیچ نگرانی نسبت به بودجه سال ۹۳ وجود ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391