برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیربرنامه‌لاوره:تلاش امیر نبود از ۴۰هزاردلارخبری نبود

جمعه، ۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۷ — فارس

مدیر برنامه‌های لاوره گفت: اگر تلاش‌های امیر قلعه نویی نبود همان ۴۰ هزار دلار هم به او نمی‌رسید.

گوران لاوره

فیض‌بخش مدیربرنامه‌های لاوره در مورد مصاحبه منتشره شده امروز لاوره در یکی از رسانه های صربستان اظهار داشت: بی درایتی باشگاه استقلال باعث شده تا کار به چنین مسائلی بکشد. اگر بابت تحویل پاسپورت این بازیکن باشگاه استقلال روش دیگری در پیش می گرفت لاوره دچار احساس بدی نمی شد هر چند که احساس او هم درست نبود.

وی افزود: حتی این واخر هم لاوره با من بد شده بود و فکر می کرد که منافع باشگاه را به او ترجیح می دهم. این اواخر رابطه خوبی با من نداشت. اکنون هم با واسطه با او صحبت کردم و می گوید در مورد امیر قلعه نویی این طور صحبت نکرده و می خواهد در همان رسانه ای که از او این مصاحبه را منتشر کرده آن را تکذیب کند.

مدیربرنامه های لاوره تاکید کرد: خود این بازیکن می داند که تلاش های امیر قلعه نویی بود که باعث شد مشکلش حل شود و از ایران بود. قلعه نویی ۴۰ هزار دلار از دوستش قرض گرفت تا به لاوره بدهد. او می داند که دلیل عدم حضورش در ترکیب به دلیل تمرین نکردن در یک ماهی بود که به دلیل پول در تمرینات شرکت نمی کرد و از آمادگی به دور شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391