برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی‌کیا: دوست داشتم با شماره ۱۷ خداحافظی کنم؛میلان با خاطره خوش از ایران می‌رود

پنجشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۷ — فارس

بازیکن تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس گفت:‌ دوست داشتم با پیراهن شماره ۱۷ از پرسپولیس خداحافظی کنم.

مهدی مهدوی‌کیا

مهدی مهدوی‌کیا پس از خداحافظی‌اش در بازی ستارگان میلان و پرسپولیس گفت: همه از این بازی راضی بودند و تماشاگران هم لذت بردند. آنها برای پیشکسوتان پرسپولیس آمدند و برایشان سنگ تمام گذاشتند، باید تشکر ویژه از آنها بکنند.همچنین تشکر ویژه‌ای از کسانی که این بازی را برگزار کردند باید انجام دهم.

وی در مورد خداحافظی‌اش با پیراهن شماره ۱۷ فرشاد پیوس گفت: دوست داشتم با شماره ۱۷ خداحافظی کنم. خاطرات خوبی از این پیراهن دارم زمانی که این پیراهن را از پیوس گرفتم بازی‌های خوبی انجام دادم و امشب هم دوباره آن را پوشیدم. البته اکنون فکر می‌کنم بازیکنی این پیراهن را در پرسپولیس می‌پوشد ولی نمی‌دانم کدام بازیکن است.

مهدوی‌کیا درباره خداحافظی که در فینال جام حذفی انجام داد، گفت: ‌آن بازی فرق می‌کرد. همه بعد از باخت ناراحت بودند. من هم ناراحت بودم اما امروز روز خوبی بود. همه آمده بودند تا پیشکسوتان پرسپولیس را ببینند.

وی ادامه داد:‌ باید از میلان هم تشکر ویژه‌ای بکنیم. بازیکنان صاحب‌نامی آمده بودند و فکر می‌کنیم که آنها با خاطره خوش از ایران بروند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391