برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: مدیر رسانه‌ای ملوان که از ما ایراد می‌گیرد احترام را به رافخایی یاد دهد

سه‌شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۶ — تسنیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی خوشحال می شدم مدیر رسانه‌ای ملوان که در جلسات هماهنگی قبل از بازی از صحبت‌های ما ایراد می‌گیرد رسم احترام به پیشکسوت را به بازیکنان ملوان می‌آموخت.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی ، در واکنش به اظهارات سید جلال رافخایی مهاجم ملوان، عنوان کرد: شأن و شخصیت من اجازه نمی‌دهد که جواب بازیکن را بدهم. رافخایی جوانی کرده و حرمت پیشکسوت خود را حفظ نکرده است. نباید جواب بازیکن جوان ملوان را دهم چون اگر جواب دهم تفکراتم با تفکرات او فرقی نخواهد داشت.

وی افزود: خیلی خوشحال می شدم مدیر رسانه‌ای ملوان که در جلسات هماهنگی قبل از بازی از صحبت‌های ما ایراد می‌گیرد رسم احترام به پیشکسوت را به بازیکنان ملوان می‌آموخت.

سرپرست تیم استقلال گفت: هر کسی باید جوابگوی همتای خود باشد. از بازیکنی که علیه مدیر باشگاهی صحبت می‌کند نمی‌توان خُرده گرفت، بلکه باید از کسانی خُرده گرفت که به او یاد نداده‌اند احترام بزرگتر خودش را حفظ کند.

ماجدی تصریح کرد: از مدیر رسانه‌ای ملوان گله‌مند هستم. او که در جلسات مختلف از صحبت‌های ما ایراد می‌گیرد بداند که احترام بزرگتر و کوچکتر باید رعایت شود.کسوت من اجازه نمی‌دهد در رابطه با بازیکن صحبت کنم و اگر بخواهم جواب دهم کوچک و بزرگ از بین می‌رود.

وی در پایان گفت: صادق درودگر مدیرعامل ملوان از دوستان صمیمی من است و مطمئنم دوردگر با بازیکنان خود درباره شأن و شخصیت مربیان و مدیران صحبت می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391