برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صورت‌های مالی باشگاه برای سازمان خصوصی‌سازی ارسال می‌شود

سه‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۷ — فارس

صورت حساب‌های مالی باشگاه پرسپولیس منتهی به خرداد سال ۱۳۹۲ به تصویب هیئت مدیره رسید.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس که مسائل مربوط به خصوصی‌سازی را دنبال می‌کنددر خصوص حساب‌های مالی باشگاه عنوان کرد:در راستای تکمیل مدارک باشگاه در سازمان خصوصی سازی باید صورت حساب‌های مالی را تهیه و ارسال می‌کردیم. این کار هم صورت گرفت و روز گذشته صورت حساب‌ها در جلسه هیئت مدیره مطرح شد و به تصویب رسید که برای سازمان خصوصی سازی ارسال می‌شود.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس که در نشست هیئت مدیره حضور داشت درباره سایر مسائل مطرح شده در این جلسه خاطرنشان کرد: در این نشست اعضای هیئت مدیره همچنین عقد قرارداد با سازمان حسابرسی دولتی را مصوب کردند که به عنوان حسابرسی و بازرسی قانونی در باشگاه، حضور خواهند داشت.

وی افزود: در این نشست همچنین از سوی رویانیان گزارش شفافی از وضعیت مالی باشگاه ارائه شد که اعضای هیئت مدیره از آن حمایت کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391