برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منوچهری: ناعدالتی‌ها باعث شده نتیجه نگیریم،سقوط نمی‌کنیم

دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — فارس

مهاجم تیم فوتبال راه‌آهن سورینت گفت:‌ مشکل راه‌آهن نتیجه نگرفتن است و جز این هیچ مشکل دیگری ندارد. کادر فنی، مدیریت و بازیکنان همگی تلاش می‌کنند اما نتیجه نگرفتن ما دلیلی کاملا فوتبالی دارد.

امین منوچهری

امین منوچهری، در خصوص شرایط راه‌آهن، گفت: شرایط خوبی نداریم چرا که تیم خوبی هستیم و در طول هفته تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم اما در روز مسابقه نتیجه نمی‌گیریم و خودم هم نمی‌دانم چرا. به همین دلیل می‌گویم که شرایط تیم خوب نیست. امیدوارم که به زودی به روزهای خوب بازگردیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ما هم بازیکنان باتجربه‌ای هستند و نمی‌توان این موضوع را به بی‌تجربگی تیم ربط داد. روز مسابقه آن اتفاقی که می‌خواهیم نمی‌افتد. حالا شاید یک سری این موضوع را به بدشانسی یا داوری ربط دهند اما در هر صورت ما باید با این موضوع مقابله کنیم.

مهاجم تیم راه‌آهن درباره اینکه مشکل راه‌آهن که خوب تمرین می‌کند اما خوب نتیجه نمی‌گیرد، افزود: مشکل راه‌آهن نتیجه نگرفتن است و جز این هیچ مشکل دیگری ندارد. کادر فنی، مدیریت و بازیکنان همگی تلاش می‌کنند اما نتیجه نگرفتن ما دلیلی کاملا فوتبالی دارد.

وی افزود: خودم هم دنبال این موضوع هستم که چرا نتیجه نمی‌گیریم و چرا اتفاقات خوب برای فوتبال ما نمی‌افتد شاید اتفاقاتی رخ می‌دهد که از دست ما خارج است. البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که تیمی که وارد شکست می شود خارج شدن از آن سخت است. البته ناعدالتی‌هایی هم بر علیه تیم ما صورت گرفته اما در کل شرایط فوتبالی تیم ما در حال پیشرفت است.

منوچهری در پایان، گفت: به نتیجه‌گیری راه‌آهن خوشبینم و مطمئنم که تیم نتیجه می‌گیرد. البته باید هوشمندانه‌تر کار کنیم تا رتبه خوبی در جدول به دست بیاوریم. این را هم می‌گویم که هیچ کدام از اعضای تیم به سقوط راه‌آهن فکر نمی‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391