برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن: گفتم مهدی اسطوره ملی است نه پرسپولیس

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۶ — گل

می‌گویم حرف‌هایم عوض شده اما خب شاید مردم علاقه‌ای نداشته باشند این تیتری که من الان زدم را روی جلد روزنامه‌ها ببینند

محمد مایلی کهن

محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی ، مصاحبه روزگذشته خود با خبرورزشی را تعدیل می کند. او عقیده دارد آنها با برداشت ژورنالیستی خلط مبحث کرده اند که البته خیلی هم حق با او نیست .

این مصاحبه را به نقل از ایران ورزشی بخوانید :

شاید مصاحبه شما با یک رورنامه ورزشی و تیتری که روی جلد می‌بینیم تمام اتفاقات هفته را برای ما کامل کرد. اینکه می‌خوانیم شما ادعا می‌کنید مهدی مهدوی‌ کیا اسطوره پرسپولیس نیست!‌

خب من که مسوول و سردبیر و مدیرمسوول روزنامه نیستم. خدا را شکر روزنامه‌‌نگارها حرف ما را می‌شنوند و برداشت‌های خودشان را می‌نویسند. به خود بچه‌های خبر هم گفتم.

شما مدیرمسوول روزنامه خبر یا هر روزنامه‌ای! وقتی این جمله را از زبان محمد مایلی کهن می‌شنوید چه تیتری برای جلد انتخاب می‌کنید؟

خب شاید من تیتر می‌زدم «مایلی کهن: مهدوی کیا اسطوره ملی است نه اسطوره پرسپولیس!»

شما عین این حرف را زدید؟

متن مصاحبه را هم بخوانید می‌بینید که من همین را گفتم. نمی‌گویم حرف‌هایم عوض شده اما خب شاید مردم علاقه‌ای نداشته باشند این تیتری که من الان زدم را روی جلد روزنامه‌ها ببینند. مردم این روزها جنجال و بزن بزن و دعوا دوست دارند. این تیترها روزنامه‌ها را نمی‌فروشند.

یعنی تکذیب می کنید ؟

من مسوول صفحات روزنامه نیستم. علاقه‌ای هم ندارم هر روز دوره بیفتم و تکذیب کنم. مهدی مهدوی کیا خودش می‌داند حس من به او چیست. من در مورد کسانی که شخصیتی به مراتب پایین‌تر از مهدی دارند هم آن حرف‌ها را نمی‌زنم. چه برسد به خود مهدی. لااقل من اندازه یک ارزن که برای مهدی وقت و انرژی صرف کرده‌ام. لااقل من به اندازه همان یک ارزن که برای تبدیل شدن مهدی به این چیزی که امروز هست نقش داشته‌ام! ‌

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391