برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی خطاب به بازیکنان مس: بازی پرسپولیس تمام شد

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۰ — گل

آنچه در تمرین امروز مس مشخص بود اینکه تمام بازیکنان از نتیجه‌ کسب شده مقابل پرسپولیس ناراحت بودند ولی آنها مصمم بودند که خیلی زود این نتیجه را جبران کنند

بازیکنان مس کرمان عصر امروز در زمین انقلاب دور هم جمع شدند تا ریکاوری کنند و با یک تمرین سبک و حضور در استخر و سونا باخت دردناک مقابل پرسپولیس را فراموش کنند.

آنچه در تمرین امروز مس مشخص بود اینکه تمام بازیکنان از نتیجه‌ کسب شده مقابل پرسپولیس ناراحت بودند ولی آنها مصمم بودند که خیلی زود این نتیجه را جبران کنند و غم باخت روز جمعه را با یک نتیجه‌ خوب به فراموشی بسپارند.

اعضای کادر فنی مس هم امروز بارها به بازیکنان شان گفتند که باختن روحیه و ناامیدی قطعا دوای درد بازیکنان مس در این شرایط نیست و همه‌ عوامل مس باید دست به دست یکدیگر بدهند تا جبران مافات کنند و تیم از پائین جدول جدا شود.آنچهدر تمرین امروز کس بارها مورد بررسی قرار گرفت وضعیت تیم‌های پائین جدول بود و اینکه اگر مس در بازی هفته‌ آینده‌ی خود مقابل ذوب‌آهن که بازهم یکی از فینال‌های پائین جدول محسوب می شود، موفق شود می‌تواند خیلی زود شرایط آرمانی خود را پیدا کند.

در تمرین امروز مس بیشترسکوت حاکم بود و کمتر ازشوخی‌ها و سروصداهای چند روز قبل بازیکنان خبری می شد.تعداد اندکی از هواداران مس هم که در کنار زمین بودند به صورت جسته و گریخته بازیکنان مس را تشویقو آنها را برای بازی حساس بعد مس تحریک می‌کردند که با پیروزی در اصفهان می‌توانندبرنده باشند.

پرویز مظلومی هم که در چهره‌اش ناراحتی موج می‌زد در پایان تمرین بازیکنانش را جمع کرد و دقایقی برای آنها حرف زد.مظلومی از بازیکنانش ‌خواست که اتفاقات بازی با پرسپولیس را هرچه زودتر فراموش کنند .وی از شاگردان خود خواست فقط از اشتباهات خود در این بازی درس بگیرند و هرچه زودتر خود را از نظر روحی و بدنی آماده کنندتا در بازی بعدی برای هواداران مس خبرهای خوش بیاورند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391