برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توقیف خودروی مدافع استقلال در شمال،گلایه‌های بازیکنان و اعتراض قلعه‌نویی به عملکرد آبی‌پوشان

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۴ — فارس

سرمربی استقلال از عملکرد بازیکنان تیمش انتقاد کرد و البته بازیکنان نیز گلایه‌هایی را به گوش سرمربی آبی پوشان رساندند.

تیم استقلال یک روز پس از دیدار با کاسپین قزوین از ساعت ۱۱:۳۰ برنامه های آماده سازی خود را برای دیدار با فجرسپاسی پیگیری کرد. قبل از شروع تمرین سرمربی استقلال در کمپ زنده یاد حجازی حاضر شد و به همراه کادرفنی خود جلسه ای برگزار کرد.

وی در این جلسه دلایل ضعف تیم را پرسید و پس از این موضوع به اتفاق فیلم بازی روز گذشته را تماشا کرده و البته بازی قبل فجرسپاسی را نیز نظاره کردند.

* پس از این موضوع سرمربی آبی پوشان به داخل زمین چمن آمد و از تمامی بازیکنان خواست تا نزد وی بروند. قلعه نویی در ابتدا بازیکنان را در وسط زمین جمع کرد اما وقتی دید خبرنگاران چند روز پیش واکنش های وی به صادقی و بیک زاده را منتشر کرده اند بازیکنان را عقبتر برد و با آنها به گفت و گو پرداخت. این مکالمه طولانی سرمربی استقلال با بازیکنانی که حدود ۵۰ دقیقه طول کشیده بود چالش های زیادی داشت.

وی در ابتدای صحبت های خود نسبت به عملکرد ضعیف بازیکنان استقلال در دیدار روز گذشته و همچنین بازی های نیم فصل دوم انتقاد کرد و گفت: نمی دانم چرا این گونه بازی می کنید. خودتان از عملکردتان راضی هستید. تفاوت بازی سپاهان با این مسابقه در چه بود؟ ضعف تیم در چیست؟ من در طول هفته این همه با شما کار می کنم و همه هم شرایط خوبی دارید ولی وقتی داخل زمین می روید نمی دانم چه به روزتان می آید. این چه فوتبالی بود که دیروز بازی کردید؟ خودتان چه نمره ای به خود می دهید؟ در این لحظه پژمان منتظری به نمایندگی از سایر بازیکنان با کادرفنی به گفت و گو پرداخت.

وی خطاب به قلعه نویی گفت: من خودم شرایط خوبی دارم و بعضی مواقع دفاع راست بازی می کنم و بعضی مواقع مدافع وسط. حرفی هم نزده ام. ولی شاید بچه‌ها روحیه ندارند. در این لحظه محمد قاضی در خصوص تاکتیک های تیم صحبت کرد و البته حرف مدافع استقلال را تایید کرد و گفت: همان حرف هایی که منتظری زده درست است و مسائل روحی و مالی در تیم تاثیر دارد. من در مورد خودم صحبت نمی کنم و در مورد کل تیم حرف می زنم. مسائل انگیزشی در تیم ما تاثیر دارد و روی روحیه بچه‌ها اثر گذاشته است. من هم قبول دارم باید برویم فیلم بازی هایمان را ببینیم و بیشتر تمرین کنیم و روی نقاط ضعفمان کار کنیم تا بهتر بازی کنیم.

سپس خسرو حیدری و آرش برهانی با سرمربی استقلال به گفت و گو پرداختند.برهانی که ناراحتی در چهره اش نمایان بود خطاب به کادرفنی گفت: من این ناراحتی در دلم مانده اما باید آن را بگویم. در طول نیم فصل اول و همین نیم فصل دوم بارها شده که با انگیزه خیلی زیاد در تمرینات حاضر شده ام اما متاسفانه مثلا می بینم که یا بازی نمی کند و یا روی سکوها هستند. در اصفهان هم فشار روحی خیلی زیادی تحمل کردم ولی متاسفانه توجهی نشد. سپس مجید صالح از قلعه نویی اجازه خواست و گفت: من این حرف آرش را قبول ندارم. ما این همه با شما کار می کنیم ولی وقتی در زمین می رویم شرایطتان متفاوت می شود. اتفاقا نیمکت نشینی و یا سکونشینی باید موجب انگیزه برهانی شود نه اینکه ناامید باشد و دیگر دل به چیزی ندهد. باید من بودن را کنار بگذاریم و بپذیریم که ما هستیم. دوباره در این لحظه پژمان منتظری به صحبت پرداخت و ضمن اینکه خسرو حیدری نیز در خصوص وضعیت استقلال و شرایط تمرینی و دیگر مسائل با آنها گفت و گو کرد.

قلعه نویی در پایان صحبت های خود گفت: ما یک سیستمی در تیم طراحی کردیم و روی همان سیستم با بازیکنان کار می کنیم و با همان ترکیب به میدان می رویم. این وسط ممکن است به یک بازیکن بازی برسد و به یک عده نرسد که طبیعی است. حالا از این پس بیشتر کار می کنیم و شما هم فیلم بازی هایتان را ببینید و خودتان عملکردتان را بسنجید. بازی با فجر سپاسی برای ما خیلی مهم است و شرایط به گونه ای است که نباید از کورس عقب بمانیم.

* حنیف عمران زاده و امیر حسین صادقی دو بازیکنی بودند که به همراه جمشیدیان و کبه در تمرین حاضر نبودند. عمران زاده که صبح امروز به شمال سفر کرده بود در بازگشت به تهران خودرویش توقیف شد و نتوانست خود را به محل تمرین برساند. در مورد کبه این شایعه امروز مطرح شد که وی دچار پارگی رباط شده و بازیکنان از این موضوع خیلی ناراحت بودند.

* هنگامی که بازیکنان مشغول دویدن بودند نفرات فیکس بازی دیروز ۲۰ دقیقه دور زمین دویدند و سپس محل تمرین را ترک کردند.

در این لحظه خسرو حیدری با صدای بلند فریاد می زد حسینی به تیم ما بیاید، ما رحمتی را دیگر نمی خواهیم.

* کارگران کمپ استقلال در هنگام تمرین امروز مشغول کار کردن بودند که امیر قلعه نویی از آنها خواست تا از این کار جلوگیری شود چون باعث ایجاد گرد و خاک شده بود.

تمرین استقلال ساعت ۱۳:۲۰ دقیقه به پایان رسید و آبی پوشان مجددا فردا برنامه های تاکتیکی خود را پیگیری خواهند کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391