برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرونده مربی پایه پرسپولیس در وزارت ورزش

جمعه، ۲۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۹ — باشگاه خبرنگاران

چند نفر از اولیا بازیکنان رده پایه از یک مربی پایه باشگاه پرسپولیس به علت دریافت پول به وزارت ورزش شکایت برده‌اند.

منابع غیررسمی خبر می‌دهند، چند نفر از اولیا بازیکنان رده پایه فوتبال از یک مربی تیمهای پایه پرسپولیس به وزارت ورزش شکایت برده‌اند.

گفته می‌شود، این اولیا از چندی پیش در این ارتباط شکایت به باشگاه برده بودند، اما وقتی نتیجه نگرفتند با تحریک و راهنمایی بعضی افراد، شکایت خود را به وزارت ورزش بردند.

این افراد معترض هستند که این مربی از آنها مبالغ بسیار سنگینی را دریافت کرده است تا فرزندانشان را به طور اختصاصی آموزش داده و به سطحی برساند که درتیمهای مطرح پایه بازی کنند.

شنیده‌ها از منابع غیررسمی حکایت از آن دارد که دراین ارتباط از مبالغی نزدیک به ۲۰ میلیون تومان داده شده است، گویا این خانواده‌ها به نوعی تحت تاثیر تبلیغات، مدارک و نام افراد قرار می‌گیرند اما این اتفاقا نمی‌تواند لزوما در حوزه فعالیتهای تیمهای پایه پرسپولیس روی داده باشد، در واقع هنوز مشخص نیست که این شکایتها ارتباط مستقیم با فعالیت این مربی با رده‌های پایه پرسپولیس داشته باشد و ممکن است یک اختلاف شخصی در میان باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391