برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جوابیه جالب نبی درباره اشتباهات داوری علیه صبا

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۵ — گل

جالب است که دبیر کل پرمشغله فدراسیون فوتبال با چنین ظرافت و جزئیاتی پاسخ مکاتبات صبا را داده است

بعد از مکاتباتی که اداره ورزش و جوانان استان قم در خصوص اشتباهات داوری علیه تیم صبا در رقابت های این فصل لیگ برتر اتفاق افتاده ، مهدی محمد نبی پاسخ این مکاتبات را با نامه ای ویژه داده است.

در این نامه نبی تک تک موارد مشکوک را توضیح داده و باتوجهبه نظرات کارشناسی برخی اشتباهات داوری را پذیرفته برخی دیگر راهم رد کرده است.

هر چنداین تائیدیه عملا کارکردی غیر ازدلخوش کردن عوامل باشگاه صبا و هواداران کم تعداد این تیم ندارداما جالب است که دبیر کلپرمشغله فدراسیون فوتبال با چنین ظرافت و جزئیاتی پاسخ مکاتبات صبا را دادهاست.

البته نکتهجالب آنجاست که دومین مقام بلند مرتبه فدراسیون فوتبال که البته به نوعی همه کاره فدراسیون به حساب می آیدبعد از حدود ۶ فصل از تغییر نام صباباطری به صبای قمدر این نامه همچنانازعنوان صبا باطریدر نامه خود استفاده کرده که عجیبو نگران کنندهبه نظر می رسد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391