برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: ساحلی‌بازان کار بسیار با ارزشی انجام دادند

یکشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: برای اولین‌بار ساحلی‌بازان کشورمان توانستند چنین عنوان مهمی را در جهان بدست آوردند که به عقیده من یکی از باارزش‌ترین افتخارات توسط آنها شکل گرفت.

مهدی محمد نبی

مهدی محمد نبی اظهار داشت: برای اولین‌بار در جهان است که ایران توسط یک ورزش گروهی توپی یکی از عناوین مهم جهانی را کسب نماییم، امیدوارم که این موفقیت مقدمه‌ای برای کسب موفقیت‌های آتی باشد و حضور مسئولان عالی‌تبه کشور از جمله سجادی، افشارزاده و سایرین نشان دهنده ارزشمند بودن کار ساحلی‌بازان کشورمان است.

وی تصریح کرد: امیدوارم با تعاملات خوبی که میان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال صورت می‌گیرد بتوانیم بیشتر به وضعیت ساحلی‌بازان توجه کنیم البته کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال برای هر پیروزی ساحلی بازان جایزه‌ای را در نظر گرفته و برای کسب عنوان قهرمانی آنها به صورت جداگانه پاداشی به آنها اختصاص خواهد داد. به انضمام اینکه وزارت ورزش نیز پیش‌بینی هایی را در این خصوص انجام داده که امیدواریم بتوانیم به نحو احسن از ساحلی‌بازان کشورمان قدردانی کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ساحلی بازان کشورمان ۲۰روز از ماه را در اردو سپری می‌کردند و همچنین در باشگاه‌های خود نیز فعالیت داشتند اما متاسفانه به دلیل محرومیت‌های مالی هزینه‌های آنها از سوی باشگاه‌ها تعمین نمی‌شود اما باتوجه به محدودیت‌های فدراسیون فوتبال قصد داریم تا کمبود مالی ساحلی بازان را جبران نماییم و امیدوارم که با مساعدت وزارت ورزش نیز این موضوع هرچهخ سریعتر تحقق یابد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391