برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل باشگاه نفت جایگزین رحیمی شد

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۹ — تسنیم

منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت جایگزین علیرضا رحیمی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال مصوبات نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال را به شرح زیر اعلام کرد:

۱- در این نشست مهدی تاج در خصوص فعالیت یک ساله سازمان لیگ برتر گزارشی ارائه داد که به شرح زیر است:الف: شرح ساختار تشکیلات سازمان لیگ در چارچوب قانونب: تقویم مسابقات لیگ‌های مختلف کشوری و تعامل با تیم ملیج: گزارش کار تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی و گزارش نحوه اخذ ۴ سهیمه لیگ قهرمانان آسیا و فعالیت‌های بسیار مطلوب کمیته صدور مجوز حرفه‌ای کشورد: ارائه پیشنهاد اجرایی رفع مشکلات لیگ‌های سراسری کشور در فصل ۹۴-۹۳

۲- سردار درخشان، عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گزارشی از نحوه توزیع بلیت جام جهانی ارائه داد و مقرر شد مکانیزم اجرایی آن در جلسه آتی کمیته بازاریابی فدراسیون مطرح و به مرحله اجرا گذاشته شود.

۳- مقرر شد ستاد اجرایی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط تشکیل شود.

۴- سیدمحمد هادی آیت‌الهی، غلامرضا بهروان، محمدحسین علیزاده، کاظم طالقانی و فاطمه علیپور به عنوان اعضای کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال انتخاب شدند و مسئولیت این کمیته کماکان بر عهده حیدر بهاروند، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است.

۵- شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

۶- با توجه به سیاست کلان کشور مبنی بر حضور هر چه موفق و تاثیرگذار در عرصه‌های بین‌المللی، مقرر شد مسابقات لیگ برتر و جام حذفی تا ۲۰ فروردین ماه ۹۳ به اتمام برسد.

۷- با توجه به موفقیت و کسب عنوان قهرمانی جهان در رقابت‌های جام بین قاره‌ای توسط تیم ملی فوتبال ساحلی، مقرر شد تا پاداش قهرمانی به تیم ملی فوتبال ساحلی تعلق گیرد و در موعد مقتضی به این تیم پرداخت شود.

۸- با اخذ میزبانی مسابقات فوتبال ساحلی غرب آسیا در سال ۲۰۱۴ در ایران موافقت شد.

۹- با گرفتن میزبانی رقابت‌های زیر ۱۵ سال آسیا در همدان و لزوم حمایت همه جانبه از این رویداد مهم موافقت شد.

۱۰- دکتر احمد هاشمیان، رئیس کمیته پزشکی توضیحاتی را درباره فعالیت‌های کمیته پزشکی و کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال مطرح کرد که هیئت رئیسه فعالیت‌های این کمیته را مطلوب دانست و از این کمیته در بخش‌های مختلف تقدیر و تشکر شد.

۱۱- مطابق با بند ۱۷ ماده ۳۳ اساسنامه فدراسیون فوتبال و با عنایت به کناره‌گیری علیرضا رحیمی از عضویت هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران به عضویت هیئت رئیسه فدراسیون در آمد.

۱۲- گزارش عملکرد تیم‌های ملی توسط رئیس فدراسیون، دبیرکل و سرپرست تیم ملی ارائه و مقرر شد براساس برنامه سرمربی تیم ملی پیش بینی‌ها و حمایت‌های لازم برای حضور هر چه موفق‌تر در جام جهانی برزیل از سوی کلیه بخش‌های فدراسیون و سازمان لیگ به عمل آید و از حمایت رسانه‌های گروهی در این مدت تشکر و قدردانی شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391