برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقی زاده: هرگونه جابه جایی بازیکنان را تکذیب می‌کنم

یکشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۷ — باشگاه خبرنگاران

سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپای البرز گفت: تا قرار دادی بین بازیکن و باشگاه منعقد نشود، رسانه ای نخواهد شد و بنابر این هر گونه جابه جایی را رد می کنم.

تقی زاده سخنگوی باشگاه سایپای البرز در خصوص نقل و انتقالات بازیکنان این تیم گفت: هر گونه جابه جایی را تکذیب کرده و آن را رد می کنم اگر بازیکنان این باشگاه قصد جابه جایی داشته باشند از طریق سایت باشگاه اعلام خواهد شد. تقی زاده اظهار داشت: تا بین بازیکن باشگاه مورد نظر و سایپا مذاکره ای صورت نگیرد و یا قرار دادی بسته نشده باشد عملا اجازه داده نخواهد شد که از طریق رسانه مطرح شود زیرا باعث بروز بی نظمی و حاشیه در تیم خواهد شد. تقی زاده تصریح کرد: در صورت انجام کامل هر گونه جابجایی بازیکن آن را اعلام خواهیم کرد ولی اعلام بدون طی کردن مراحل جابجایی کار درستی نیست. وی در خصوص حضور دانیال خیری عنوان کرد: من حضور این بازیکن را نه تکذیب می کنم نه تایید چون هنوز مراحلی وجود دارد جابجایی او صورت پذیرد. تقی زاده در پایان خاطر نشان کرد: به محض شروع فصل نقل و انتقالات تصمیمات نهایی در خصوص جذب و یا انتقال بازیکن اتخاذ خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391