برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نکیسا و عزیزیان خط می خورند تا قلیچ و سلطانی بازی کنند

سه‌شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۸ — گل

سلطان می خواهد نام دو سه دروازه بان آماده و جوان تر خود یعنی نیما نکیسا،سعید عزیزیان و داود فنایی را خط بزند

از اول هم معلوم بود دعوت از یک فوج بازیکن نامدار برای بازی با میلان و بعد خط زدن آنها ناراحتی‌ها و دلخوری هایی را باعث خواهد شد به خصوص اینکه بعد از سه جلسه تمرین به نظر می رسد ملاک بازی کردن آمادگی نیست!

پروین مدام در مصاحبه هایش روی این مساله تاکید کرده بود که بازیکنان آماده و نامدار را برای مصاف با میلان انتخاب خواهد کرد اما ظاهرا او دوست دارد ترکیب اولیه ای که به میدان می فرستد را با بازیکنان نامدار دهه ۶۰ و البته نزدیک به خودش ارنج کند.

در این میان جالب آنجاست که سلطان می خواهد نام دو سه دروازه بان آماده و جوان تر خود یعنی نیما نکیسا،سعید عزیزیان و داود فنایی را خط بزند و از بهروز سلطانی و وحید قلیچ در ترکیب اصلی تیم های نیمه اول و دوم استفاده کند.جالب آنجاست که حاضران در تمرینات تیم پیشکسوتان پرسپولیس نکیسا و عزیزیان را جزو آماده های تمرینات می دانستند.

پروین امروز هم در مصاحبه اش گفته بود ابتدا دهه شصتی‌ها را به زمین می فرستد و زمانی که بازی گره خورد از بازیکنان جوان تر و آماده تر استفاده خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391