برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی بازیکنان تراکتورسازی از بی پولی بعد از پیامک مدیرعامل

دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۶ — گل

بیشتر بازیکنانی که از این وضعیت دلخورند به این نکته اشاره می کنند که چطور در این شرایط بی پولی باشگاه پول قرارداد و پاداش های آنها را نمی دهد و آن وقت کرار جاسم را خریده است؟

محمد حسین جعفری و تیم تراکتورسازی تبریز

بازیکنان تراکتورسازی بعد از دومین برد پیاپیخانگی و ادامه صدرنشینی توقع دریافتپاداش از سوی مسوولان باشگاه شان داشتند.اتفاقا در این خصوص وعده و وعیدهایی هم به آنها داده شده بود امابعد از برد مقابلگسترش فولاد هیچ پاداشی به آنها داده نشد.ظاهرا قرار بوده زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در رختکن تیم تراکتورسازی حاضر شود و پاداش برد را به بازیکنان پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاد.

جالب اینکهزینی زادهبعد از این اتفاقبه بازیکنان تیمش پیامکی ارسال کرد که در متن این پیامک آمده بود:«سلام و خستهنباشید.این پیروزی را تبریک می گویم،امیدوارم تداوم داشته باشد و حتما با وحدتو یکدلی و دوری ازغرور موفق خواهیم بود و از اینکه بعد از بازی در رختکن حضور پیدا نمی کنم و خسته نباشید نمی گویم نمی خواهم شما معذب شویدو از اینکه به وظایف خودمان عمل می کنیم همه مردم از ما راضی هستند.»

با این حال پیامک زینی زاده بازیکنان تراکتورسازی را آرام نکرد چرا که آنها مدت هاستپول نگرفته اندو مشکلات مالی بعضی از آنها را به شدت دلخور و عصبی کرده است.نکته دیگر اینکهبیشتر بازیکنانی که از این وضعیت دلخورند به این نکته اشاره می کنند که چطور در این شرایط بی پولی باشگاه پول قرارداد و پاداش های آنها را نمی دهد و آن وقت کرار جاسم را خریده است؟

ظاهرا خرید کرار در این شرایطنه چندان جالب مالی چندان به مذاق همبازیانش خوش نیامده وبه نظر می رسد تا وقتی پول به بازیکنان تزریق نشود این بازیکن از نگاه های سنگین دیگر بازیکنان در امان نخواهد بود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391