برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: تبدیل کردن محرومیت به جریمه نقدی در آئین نامه وجود ندارد

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۸ — nasirzade-jarime

سرپرست کمیته تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: در حال حاضر تبدیل کردن محرومیت بازیکنان و مربیان به جریمه نقدی در آئین نامه وجود ندارد.

هوشنگ نصیرزاده، در خصوص اینکه علیپور اعلام کرده علی دایی می‌تواند محرومیتش را بخرد و آن را تبدیل به جریمه نقدی کند، اظهار داشت: این موضوع و تبدیل کردن محرومیت، حبس و این دسته از احکام در کتاب قانون وجود دارد که البته این موضوع برای خارج از فوتبال است و این مسئله در آئین نامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

وی افزود: منظور آقای علیپور از اظهاراتش این بوده که بهتر است این موضوع را در قوانین‌مان بیاوریم و تبدیل کردن محرومیت به جریمه نقدی در آئین نامه گنجانده شود. چون تبدیل کردن در قوانین قضایی هست و بهتر است ما هم در آئین نامه فوتبال آن را بیاوریم.

سرپرست کمیته تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال با بیان اینکهتبدیل کردن محرومیت به جریمه نقدی در آئین نامه وجود ندارد، گفت: این موضوع فعلا در قوانین ما نیست اما جزو پیشنهاداتکمیته تدوین مقررات حقوقی است که می‌خواهیم آن را به مصوبات جدید اضافه کنیم.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: بهتر است تبدیل کردن محرومیت و جزای قانونی به جریمه نقدی را مانند قوانین خارج از فوتبال در آئین نامه فوتبال هم بیاوریم و این مسئله را در قوانین جدید نوشته‌ایم تا در مجمع به تصویب برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391