برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناظر مورد نظر عابدینی تبرئه شد!

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۸ — گل

کمیته انضباطی به آقای صدیقی و کلیه نمایندگان فدراسیون و ناظران مسابقات یادآوری کرد که در راستای کشف حقیقت و صدور آرای عادلانه، نسبت به کوچکترین وقایع مسابقه هم حساس بوده

در دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال در ۱۷ آبان ۹۲صدیقی نماینده فدراسیون فوتبال در ۱۰ آذرماه ۹۲ در محل کمیته انضباطی حاضر شد و اظهار کرد که ازآنجایی که تنها در چند دقیقه و به صورت کوتاه اهانت از سوی تماشاگران منتسب به تراکتورسازی تبریز صورت گرفته است لذا از گزارش آن صرفنظر کرده است. بنا به مراتب کمیته انضباطی از آنجایی که نسبت به موضوع تخلف تماشاگران تراکتورسازی تبریز سابقا اظهارنظر کرده است کمیته انضباطیبه آقای صدیقی و کلیه نمایندگان فدراسیون و ناظران مسابقات یادآوری کرد که در راستای کشف حقیقت و صدور آرای عادلانه، نسبت به کوچکترین وقایع مسابقه هم حساس بوده و آنها را در نظراتشان اعلام کنند.با این وجود صدیقی منعی برای ادامه نظارت ندارد ورای صادره هم قطعی است.

یادآور می شود صدیقی همان ناظری است که عابدینی در برنامه نود اتهاماتی را علیه او وآلبرت گریگوریانوارد کرده بود.

همچنیناز سوی کمیته انضباطی تیم صبای قم به دلیل تاخیر دو دقیقه ای در ورود به زمین در نیمه دوم بازی اش مقابل نفت تهران به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391