برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نوری باز هم روی نیمکت پرسپولیس؟

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — گل

عجیب نیست که دایی در مصاف فردا مقابل سایپا به ترکیب برنده تیمش دست نزند و عینا با همان ارنج بازی کرمان به مصاف سایپا برود

محمد نوری

زمانی علی دایی شیفته سه یازیکنی بود که در لیگ دهم ستاره هایش به حساب می آمدند.غلامرضا رضایی و محمد نوری به خواسته خود او به پرسپولس آمدند و هادی نوروزی هم که از قبل در جمع سرخ‌ها بودمثل دو نفر دیگر جای ثابتی در ترکیب تیمش پیدا کرده بود.حتی گاهی اوقاتدایی به خاطر حمایت از این بازیکنان واستفاده مداوم از آنهادر ترکیب اصلی مورد انتقاد قرار می گرفت اما او از موضعش کوتاه نمی آمد و تا آخر پای ستاره هایش ایستاد.

با بازگشت دایی به پرسپولیس به نظر می رسید این سه بازیکنمثل آن دورهباز هم در ترکیب اصلی قرار بگیرندو ستاره های معتمد علی دایی باشند اما این اتفاق هرگز رخ نداد.با ورود ستاره هایی مثل صادقیان،عالیشاه و خلعتبریفضا آنقدر برای غلامرضا رضایی و هادی نوروزی تنگ شد که دایی هم حمایت از آنها را به خاطر مصلحت تیمش فراموش کرد تا آنها در نیم فصل ازتیم بروند؛اتفاقی که نه خود این دو بازیکن و نه هواداران پرسپولیس با توجه به سابقه قبلی ارتباط بین دایی و این دو مهاجم فکرش را می کردند.

شرایط برای محمد نوری تقریبا بهتر از غلامرضا و هادی بود .او بازوبند کاپیتانی را از علی دایی گرفته بودبا وجود درخشش صادقیان در نیم فصل اول کمتر روی نیمکت نشست.با این حال در نیم فصل دوم شرایط برای او تغییر کرده و با پیوستن محسن مسلمان و درخشش او که توام شده با درخشش صادقیان و احیای خلعتبری،حالا محمد نوری تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده که حضور در جام جهانیرا هم در خطر می بیند. با این شرایط عجیب نیست که دایی در مصاف فردا مقابلسایپا به ترکیب برنده تیمش دست نزند و عینا با همان ارنج بازی کرمان به مصاف سایپا برود.در این صورت محمد نوریباز هم نیمکت نشین یک جوان ۲۲ ساله خواهد بود و این برای کاپیتان سرخ‌ها که داعیه حضور در جام جهانی دارد اصلا خوب نیست.

البتهنیمکت نشینی اثرات مخربش را روی نوری هم گذاشته .باید کمیدقیق وبا هوش می بودید تا ببینیدبعد از گل ششم پرسپولیس مقابل مس و در دو قدمی فرزاد حاتمی ، ری اکشن نوری تا چه حد سرد و بی روح بود.در واقع ناراحتی از نیمکت نشینی و حضور چند دقیقه ای در بازی هاآنقدربرای این بازیکن گران تمام شده که بعد از گل ششم تیمش در کرمان و رسیدن به یک برد فوق العاده قدرتنشان دادن واکنشیدر خور این اتفاقنداشت . حال و در این شرایط باید دید درصورت ادامه این نیمکت نشینی که ظاهرارخ خواهد داد محمد نوریچه واکنشی نشان خواهد داد و رفتار متقابل دایی با این واکنش های درونی و بیرونی چیست؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391