برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پس از نشان دادن عدد ۶ به جای ۴،عمران‌زاده: دیوانه نیستم که عدد ۶ را نشان بدهم

سه‌شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۹ — خبرآنلاین

حنیف عمران زاده مدافع استقلال تاکید کرد که بعد از گل زدن مقابل ملوان هرگز عدد ۶ را نشان نداده و خیلی‌ها در این خصوص اشتباه کرده اند.

حنیف عمران زاده

بسیاری از سایت‌ها و روزنامه‌ها به این موضوع اشاره کردند که عمران زاده عدد ۴ و ۶ را با هم قاطی کرده و نتیجه این شده که به جای کری استقلالی‌ها،ناخودآگاه کاری را انجام دهد که پرسپولیسی‌ها به هنگام کری انجام می دهند.عمران زاده اما در این خصوص به خبرآنلاین می گوید:«من به هیچ عنوان عدد ۶ را نشان ندادم و همه شما اشتباه می کنید.این عکس که در روزنامه‌ها و سایت‌ها منتشر شده است،از نیم رخ گرفته شده و معلوم است که خیلی‌ها دچار خطای دید می شوند.»

او ادامه می دهد:«در عکس نیم رخ اگر عدد ۴ را هم نشان بدهید شاید عدد یک دیده شود و اگر عکسی از مقابل گرفته می شد،نشان می داد که من عدد ۷ را نمایش دادم.قبل از بازی می خواستم پیراهنی بپوشم که رویش نوشته بود «مجیدی هرگزفراموش نمی شود» ولی یادم رفت آن را زیر پیراهن استقلال بپوشم.به همین دلیل بعد از گل دستم را به نشانه قلب درست کردم و سپس عدد ۷ را نشان دهم تا بگویم به یاد مجیدی هستم.»

عمران زاده تاکید می کند:«من دیوانه نیستم که عدد ۶ را نشان بدهم.اصلا خودم بنیان گذار ۴ هستم،آن وقت بیایم عدد ۶ را نشان بدهم که چه شود؟این عکس از نیم رخ گرفته شد و خیلی‌ها خیال کردند که عدد ۶ را نشان داده ام ولی عدد ۷ را نشان دادم.»

گفتنی است که عکس عمران زاده کاملا نشان می دهد که او عدد ۶ را نشان داده است.برای نشان دادن عدد ۲ معمولا از انگشت اشاره و همچنین انگشت میانی استفاده می کنند ولی این تصویر نشان می دهد که انگشت میانی عمران زاده باز نشده و فقط انگشت اشاره باز شده است.ادعای عمران زاده فقط می تواند در یک صورت درست باشد،اینکه او برای نشان دادن عدد ۲ از انگشت اشاره و شست استفاده کرده باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391