برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پارسه تیم محبوب گروه دوم لیگ آزادگان!

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۵ — گل

تیم پارسه تهران - که البته نتایج خوبی با امامی فر در رقابت های این فصل گرفته - نسبت به تیم های بوشهری،همدانی و ... رای بیشتری آورده

امروز و در برنامه لیگ یگ شبکه تلویزیونی ورزشتیم پارسه تهرانبه عنوان محبوب ترین تیماز چمع ۵ تیم بالای جدول گوه دوم این رقابت‌ها دست یافت.

در این نظرسنجیپیامکیاز بینندگان پرسیده شده بود بین تیم هایآلومینیوم هرمزگان،نفت و گاز گچساران،ایرانجوان بوشهر،پارسه تهران و مس رفسنجان طرفدار کدامیک از این تیم‌ها هستید که تیم پارسه فعلا با ۳۷ درصد آرا محبوب ترین تیم از بین ۵ تیم بالانشین جدولگروه دوم لیگ ازادگان است.

ظاهرا ایننظرسنجی تا روز دوشنبه و زمان پخش تکرار این برنامهادامه خواهد داشت .البته این نظرسنجی بین تیم های پائین جدولی هم برگزار خواهد شد و دویاره بین پرطرفدارترین تیم های هر دستهنظرسنجی جدیدی برگزار می شود.

با این حال همین که تیم پارسه تهران -که البته نتایج خوبی با امامی فر در رقابت های این فصل گرفته- نسبت بهتیم های بوشهری،همدانیو ... رای بیشتری آورده در نوع خود شگفتی به حساب می آید مگر اینکهتا دوشنبه ایننتایج تغییر کند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391