برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین:خودم حامی دایی بودم

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۹ — فارس

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: من با هیچ‌کس مشکلی ندارم و اگر حرفی می‌زنم فقط دلم می‌سوزد.

علی پروین و محمد رویانیان

علی پروین در خصوص اختلاف نظر با برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: من هیچ وقت با کسی مشکلی ندارم و همیشه گفته‌ام اگر حرفی می‌زنم دلم می‌سوزد و می‌خواهم به جای در جا زدن کار را روبه جلو برود.

وی افزود: شاگردان من هم همیشه صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند و می‌دانید من هیچ وقت عادت به جواب دادن به آنها ندارم چون اگر بخواهم این کار را کنم صبح تا شب باید به فکر جواب دادن باشم.

پروین ادامه داد: این را همه بدانند سربلندی پرسپولیسی‌ها برای من یک دنیا ارزش داردو وقتی تیم می‌برد، شاد می‌شود و همیشه هم دیده‌اید تا آنجا که توانسته‌‌ام حمایت هم کرده‌ام اما زیاد صحبت نمی‌کنم تا نگویند در کارها دخالت می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: من باز هم اعلام می‌کنم با هیچ کس مشکلی ندارم و انشاء‌الله پرسپولیس بتواند امسال با نتایج خوبی که گرفته سربلند باشد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ بهاین سوال که عربشاهی اعلام کرده شما چشم دیدن موفقیت دایی را ندارید،گفت: اول فصل من خودم یکی از افرادی بودم که دوست داشتم دایی پرسپولیسی شود. برخی مسائل کمیخنده‌دار است و من هم گفتم جوابی به شاگردانم نمی‌دهم. انشاء‌الله همه آنها جیبشان پر، سلامت و موفق باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391