برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین خطاب به هاشمی‌نسب: تو مَردی، چون از روزی که رفتی علیه پرسپولیس حرفی نزدی

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — فارس

اولین تمرین پیشکسوتان پرسپولیس برای دیدار مقابل ستارگان آث‌میلان امروز در ورزشگاه کارگران برگزار شد.

علی فتح الله زاده و مهدی هاشمی نسب

پیشکسوتان پرسپولیس اولین تمرین خود را برای دیدار مقابل ستارگان آث‌میلان امروز در زمین کارگران برگزار کردند.

* اکثر پیشکسوتان پرسپولیس که برای این بازی دعوت شده بودند در زمین کارگران حاضر شدند.

* پیشکسوتان پرسپولیس که پس از سال‌ها یکدیگر را می‌بینند با هم شوخی و خوش و بش کردند.

* با حضور علی پروین اکثر بازیکنان به شاگردان قدیمی او بودند نزد پروین رفتند و با وی خوش و بش کردند.

* علی پروین به محض دیدن ناصر محمدخانی او را بغل کرد و اعلام کرد از وقتی به کارگران آمده به دنبال او می‌گردد.

* پروین برخورد بسیار گرمی با مجتبی محرمی داشت.

* از نکات جالب توجه حضور مهدی هاشمی‌نسب در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس بود. این بازیکن در سال ۷۹ در انتقالی جنجالی از پرسپولیس به استقلال پیوست.

* علی پروین به محض دیدن مهدی هاشمی‌نصب او را در آغوش گرفت و گفت: تو یکی از شاگردان خوب من هستی و واقعا خیلی مرد هستی. چرا که پس از ترک پرسپولیس تا به امروز یک کلمه پشت تیم حرف نزدی.

* ستاره‌هایی از سال‌های ۴۰- ۵۰- ۶۰ و ۷۰ در این تمرین حضور دارندو افرادی با حدود ۵۰ سال خاطرهدر ورزشگاه کارگران کنار هم جمع شده بودند.

* افرادی مثل احمدرضا عابدزاده، افشین پیروانی، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی، مرتضی کرمانی‌مقدم،وحید قلیچ و.. از غایبان تمرین امروز بودند.

* در این تمرین پیشکسوتان پرسپولیس به چند گروه مختلف تقسیم شدند و به انجام فوتبال پرداختند. آنها برای یکدیگر خاطراتشان را مرور می‌کردند.

* در ابتدای تمرین بازیکنان دور علی پروین جمع شده و سرمربی سابق سرخ‌پوشان برای آنها صحبت می‌کرد.

* علی پروین از بازیکنان خواست برای پژمانجمشیدی که در سریالی تلویزیونی ایفای نقش کرد دست بزنند و به صحبت نکردن مهدی هاشمی‌نسب در مورد پرسپولیس تاکید کرد.

* نفراتی مثل علی پروین، محمد پنجعلی، بهروز سلطانی، مجتبی محرمی، مرتضی فنونی‌زاده، رضا شاهرودی، مهدی هاشمی‌نسب، غلامرضا فتح‌آبادی، کاظم سیدعلیخانی، ضیا عربشاهی، روح‌الله عبادزاده، عباس کارگر، رضا وطن‌خواه، حمید درخشان، محسن عاشوری، رحیم یوسفی، محمود کلهر، حمید استیلی، ناصر محمدخانی، نیما نکیسا و... در این تمرین حاضر بودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391