برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: اگر امروز نیایید، خط می خورید

یکشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۴ — باشگاه خبرنگاران

علی پروین به پیشکسوتانی که در اولین تمرین تیم غایب بودند هشدار داده است که اگر امروز در زمین تمرین حاضر نباشند، از تیم خط خواهند خورد و فقط چند نفری را از این امر معاف کرده است.

محمد پروین

اولین تمرین ستاره های پرسپولیس روز شنبه انجام شد که اکثر نفرات حاضر بودند، اما بعضی هم غیبت داشتند که علی پروین هشدار داد اگر در دومین تمرین هم نباشند، خط می خورد اکثر غایبان نفراتی بودند که به دلیل بازی و تمرین تیم هایی که در دست داشتند در این تمرین حضور پیدا نکردند.

احمد رضا عابدزاده که تماشای بازی پسر خود در ترکیب تیم امید را به حضور در این تمرین ترجیح داده بود مطهری، امامی، بزیک، گل محمدی و کریم باقری نفراتی بودند که حاضر نبودند و غیر از باقری سایر نفرات اعلام کردند در تمرین امروز حاضر خواهند بود.

هاشمیان که از حضور در این بازی عذر خواسته است و مهدوی کیا اعلام کرد به بازی می رسد، علی انصاریان دلیل غیبت خود را عدم دریافت دعوت نامه رسمی اعلام کرده است در حالیکه برای هیچکس دعوت نامه صادر نکرده و بازیکنان با تماس تلفنی از طریق پروین دعوت شدند.

کریم باقری و جواد منافی دستیاران علی دایی هنوز مشخص نکرده اند در بازی حاضر می شوند یا نه! احتمال عدم حضور این نفرات وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391