برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیشنهاد پروین به وزیر برای خرید پرسپولیس

جمعه، ۲۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۳ — گل

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که علی پروین وعده داد در صورت خرید سهام این باشگاه می‌تواند مشکلات را مرتفع کند.

محمد جمشیدی امروز در مصاحبه ای که با تسنیم داشت صریحا عنوان کرد پروین به وزیر پیشنهاد داده است که سهام پرسپولیس را به دوستانش بسپارند تا مشکلات مالی قرمزها برای همیشه حل شود! جمشیدی در این مورد توضیح داد:«در حال حاضر وضعیت مالی باشگاه خوب نیست و به کمک نیاز دارد. با توجه به صحبت‌های معاون اداره مالی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه به باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال دیگر کمک مالی نمی‌شود، در این شرایط به وزارت ورزش پیشنهاد کردیم که سهام پرسپولیس را واگذار کند.بعد از ارائه این پیشنهاد علی پروین اعلام کرد با توجه به ارتباطی که با وزیر ورزش و جوانان دارد اگر اختیار این قضیه با او باشد با دوستان علاقه مندی که مانند حسین هدایتی دارد، می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

واقعیت این است که نباید به خاطر بقای خودمان پرسپولیس را فنا کنیم و اتفاقاً رویانیان هم این مسئله را پذیرفت. علی پروین وعده داد که می‌تواند مشکلات پرسپولیس را مرتفع کند.»

با این حرف‌ها روشن شد که دلیل قهرهای مکرر رویانیان چیست. پروین به وزارت ورزش پیشنهاد کرده که سهام باشگاه را به حسین هدایتی واگذار کنند تا آنها بدون هیچ دغدغه ای امور مالی پرسپولیس را سر و سامان ببخشند. البته در این بین دو مشکل اساسی وجود دارد؛ نحوه واگذاری پرسپولیس که خود یک پروسه طولانی و زمان بر است. از سویی فراموش نکنید که همواره دولت نگاهی استرات‍ژیک به سرخابی های پایتخت داشته است. همانطور که پیشتر اعلام شد بنا به مسائل امنیتی درست نیست مخابرات به صورت صد در صد به بخش خصوصی واگذار شود، چنین نگاهی هم به سرخابی های پایتخت وجود دارد. در هر صورت تیم هایی که هوادار چند ده میلیونی دارند به همین سادگی‌ها به بخش خصوصی سپرده نمی شوند.

مضاف بر این پروین و هدایتی یک بار پیش از این سابقه تیم داری در استیل آذین را دارند و همگان دیدند که پایان ان همه ریخت و پاش تقریبا هیچ بود! آیا قرار است همان پروژه محکوم به شکست باز در پرسپولیس اجرا شود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391