برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتی‌کنان پروین و رویانیان و پایان اختلاف‌نظرها

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۰ — فارس

جلسه هیئت مدیره پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که اعضا در پایان جلسه صورتجلسه‌ای را امضا کردند.

یکی از دغدغه‌های جلسه امروز هیئت مدیره پرسپولیس بحث رفع کدورت‌ها بین پروین و رویانیان بود و به همین دلیل بیشتر وقت را به خودش اختصاص داد.

پروین و رویانیان که با یکدیگر بر سر برخی موارد اختلاف نظر دارند در این جلسه نظرهای خود را اعلام کردند و بالاخره با پادرمیانی اکبری با یکدیگر آشتی کردند.

این در صورتی بود که با درخواست رویانیان قرار شد او با سه شرکت بزرگ برای کار اقتصادی وارد مذاکره شود به همین دلیل اعلام کرد که باید هیئت مدیره به او اجازه دهد.

پس از این صحبت‌ها رویانیان قرار شد صورتجلسه‌ای تنظیم و همه اعضای هیئت مدیره آن را امضا کنند تا مدیرعامل قرمزپوشان بتواند مذاکراتش را با سه شرکت بزرگ برای کارهای اقتصادی برگزار کند.

با وجود اینکه پروین اعلام کرده بود مشکلی با رویانیان دیگر ندارد اعلام کرد که این صورتجلسه را امضا نمی‌کند اما سپس با پادرمیانی برخی اعضا پروین هم این صورتجلسه را امضا کرد.

این در شرایطی است که احتمال اضافه شدن یک سرمایه‌دار پرسپولیسی به جمع هیئت مدیره وجود دارد.

در این جلسه همچنین برخی از اعضا از برخی تصمیم‌های رویانیان بدون اجازه هیئت مدیره انتقادهایی داشتند که مدیرعامل هم درباره این موضوع توضیحاتی به حاضرین داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391