برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سه پنالتی برای ذوب آهن در طول فصل؛ سه پنالتی هدر رفته توسط رجب زاده!

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۲ — گل

پنالتی از دست رفته مقابل استقلال خوزستان سومین پنالتی بود که رجب زاده در دو سال گذشته از دست داده است

تیم ذوب آهن

هرچند که پرویز کریمی بر خلاف جهت ضربه پنالتی مهدی رجب زاده حرکت کرد اما این بار دقت ضربه کاپیتان جدید ذوب آهن زیاد نبود تا عبدالله ویسی به مانند هفته اول سه امتیاز کامل را از بازی با ذوب آهن به جیب بزند.

این پنالتی سومین پنالتی ذوب آهن در لیگ سیزدهم بود و دو ضربه قبلی توسط رجب زاده در بازی مقابل صبای قم و راه آهن وارد دروازه مهرداد طهماسبی و حامد فلاح زاده شده بود و این اولین پنالتی از دست رفته ذوب آهن در لیگ سیزدهم بود.

البته رجب زاده در مصاحبه پایان بازی به این نکته اشاره کرده که در هفته ۲۲ فصل گذشته هم یک ضربه پنالتی را به تیر دروازه گهر دورود و شهرام مهربان زده که البته آن پنالتی ضرری به حال ذوب آهن نداشت و تیم فرهاد کاظمی به خاطر گل دقیقه ۱۹ محسن مسلمان به پنالتی رجب زاده احتیاجی پیدا نکرد و به سه امتیاز آن مسابقه رسید ولی رجب زاده قبل از آن یک بار هم در هفته هفتم لیگ دوازدهم و در بازی مقابل منصور ابراهیم زاده و نفت تهران در خانه حریف ضربه پنالتی را که از خطای سوشا مکانی بر روی اسماعیل فرهادی به دست آمده بود تحویل دروازه بان نفت داد تا ابراهیم زاده هم به مانند ویسی برابر ذوب آهن به سه امتیاز برسد، به این ترتیب پنالتی از دست رفته مقابل استقلال خوزستان سومین پنالتی بود که رجب زاده در دو سال گذشته از دست داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391