برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروزی ذخیره‌های پرسپولیس با سه گل مقابل تیم جوانان

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۵ — فارس

ذخیره‌های تیم فوتبال پرسپولیس با سه گل تیم ملی جوانان را شکست دادند.

تیم تیم ملی جوانان ایران

تیم فوتبال پرسپولیس با بازیکنان ذخیره خود از ساعت ۱۵ امروز و در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی جوانان رفت و موفق شد ملی‌پوشان جوان کشورمان را با سه گل شکست دهد.

گل‌های این دیدار در دقایق ۷۵ توسط دهنوی، ۸۳ توسط مقتدایی گل به خودی و دقیقه ۹۰ توسط کنعانی به ثمر رسید.

*حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید.

ترکیب پرسپولیس در نیمه اول

محمدی، نور‌محمدی، الحایی، نوری، عسکر، کنعانی، دهنوی، حاتمی، کمندانی، عباس‌زاده و یک بازیکن تستی.

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم

محمدی، کنعانی، نور‌محمدی، کنعانی، دهنوی،عباس‌زاده، مارکو، علی‌عسگر، کمندانی، حاتمی و بازیکن تستی.

ترکیب تیم ملی جوانان

مصطفی هاشمی، مجید حسینی، محمد بازاچ، یوسف سیدی، حسین عزتی، میثم جوادی، حسن داداشی، محمد روشندل، میلاد سرلک، علی فتحیانو محمدرضا سلیمانی.

مهدی مهدوی‌کیا که امروز کنار علی دوستی، سرمربی جوانانروی نیمکت نشسته بود از ابتدای بازی برخورد بسیار گرمی با بازیکنان پرسپولیس و مخصوصا کریم باقری و محمد پنجعلی داشت.

*بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در جریان مسابقه سه فرصت بسیار خوب هم داشتند که حاتمی به دست آورد اما آن را تبدیل به گل نکرد.

*قرمز‌پوشان همچنان خاطرات کرمان و ۶ گل زده به مس کرمان را با یکدیگر مرور می‌کردند.

*عابد‌زاده و قاسمی به دلیل همراهی تیم امید‌های پرسپولیس غایب بودند.

*رضا نورمحمدی در نیمه دوم از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

*به دلیل مصدومیت نورمحمدی، کریم باقری در نیمه دوم با کفش‌های بهزاد غلامپور اول قرار شد وارد زمین شود تا پرسپولیسی‌ها ۱۰ نفره نباشند اما پس از گذشت دقایقی این موضوع منتفی شد و نورمحمدی خودش بهبازی ادامه داد.

*در دقیقه ۳۰ بازیکن شماره ۱۰ تیم ملی جوانان بر اثر برخورد با کنعانی به دیوار ورزشگاه درفشی‌فر خورد اما خطر از بیخ گوش او گذشت و کنعانی کارت زرد گرفت.

*در این بازی به دلیللغزنده بودن زمین در نیمه اول و دوم برخورد‌های زیادی بازیکنان با یکدیگر داشتند و به همین دلیل بازی کمی خشن شده بود.

*در دقیقه ۷۰ بازی بالاخره با تصمیم پزشکان رضا نورمحمدی از بازی خارج شد و برای مداوا به رختکن رفت سپس مهدی الحایی جای او به ترکیب اضافه شد.

*قرمزپوشان امروز در حالتی بازی را مقابل تیم ملی جوانان برگزار کردند که جواد حسن‌زاده از پیشکسوتان این تیم در گوشه زمین بازی را نظاره‌گر بود. پس از اینکه قرمزپوشان او را شناختند سریعاً از وی دلجویی کردند و او را به سمت نیمکت پرسپولیس بردند که این کار قرمزپوشان و سرپرست بسیار زیبا و قشنگ بود.

*قاسم دهنوی یکی از آماده‌ترین بازیکنان امروز پرسپولیس بود که دایی را بارها تشویق کرد.

*اما نکته جالب حضور مادر لباف دروازه‌بان دوم تیم ملی جوانان در بازی امروز بود. لباف دقیقه ۷۰ وارد زمین شد مادر او که به صورت پنهانی وارد ورزشگاه شده بود و بازی را تماشا می‌کرد با اشک ریختن پسرش را تشویق کرد که در نوع خود بسیار جالب بود.

*حدود ۱۰ دقیقه این بازی زیر نور برگزار شد.

*در انتهای بازی علی دایی دست مهدوی‌کیا را گرفت و ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کرد. مهدوی‌کیا هم بابت اینکه پرسپولیس با تیم ملی جوانان بازی کرده از او تقدیر کرد.

*بازی امروز توسط فیلمبرداران تیم ملی جوانان و پرسپولیسی‌ها ضبط شد.

*در ۲۰ دقیقه پایانی بازی دوستی با فریادهای بلندش به برخی از بازیکنان بی‌دقت اعتراض می‌کرد.

*در انتهای بازی برخی از بازیکنان پرسپولیس و تیم ملی جوانان پیراهن‌های خود را با یکدیگر عوض کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391