برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرارداد آکادمی پرسپولیس – میلان چه شد؟

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۶ — گل

عقد قرارداد با میلان مساله ای بود که بارها از سوی رویانیان به آن اشاره شد و قرار بود طی مدت حضور میلانی‌ها در تهران رخ دهد اما این کار بی سر و صدا انجام نشد.

یکی از برنامه های مهم مسوولان میلان در سفر به تهران عقد قراراد با باشگاه پرسپولیسبرای ایجاد آکامی مشترکدر ایران بود که هیچ کس نفهمید این کار چرا انجام نشد و چا موضوع به این مهمی در زمان حضور میلانی‌ها در تهران گم شد.

عقد قرارداد با میلان مساله ای بود که بارها از سوی رویانیان به آن اشاره شدو قرار بود طی مدت حضور میلانی‌ها در تهران رخ دهد امااین کاربی سر و صدا انجام نشد.

شاید این اتفاق به مسائل مربوط به اسپانسرو پرداخت نشدن پول میلانی‌ها تا لحظه آخر ارتباط داشته باشد اما در لا به لای اخبار مربوط به حضور میلانی‌ها در تهرانخبر لغو برنامه فوق به خاطر خستگی ایتالیایی‌ها منتشر شد که چندان منطقی و قابل قبول نبود.

میلانی های خسته در شیرخوارگاه آمنه،کاخ سعد آباد و برج میلاد حاضر شدند و به امور تفریحی خود رسیدند اما به غیر از بازی ازکار مهم دیگری که باید انجام می دادند سر باز زدند که هنوز معلوم نیستمنشا این اتفاق به خود ایتالیایی‌ها و مسائل مالی مربوط می شود یاباشگاه پرسپولیس در این زمینه کم کاری کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391