برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرمربی اسبق امیدهای پرسپولیس: رویانیان نمی‌داند بازیکنان امید گرسنه‌اند!

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۵ — گل

وقتی من و یعقوب فاطمی‌مقدم را برکنار کردند گفتند علی دایی گفته نائینی نباشد اما علی دایی شجاعت دارد حرفش را بزند.

مجیدی نائینی که چندی پیش توسط مدیرعامل پرسپولیس از مسئولیت سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد به نکات ویژه و پر از حرف و حدیثی اشاره می‌کند که مرور آن در شرایطی رویانیان و دوستانش در آخرین‌ روزهای حضور در پرسپولیس دم از نوگرایی و زیربناسازی می‌زنند قابل توجه است.

او که از نزدیکان علی پروین هم هست ،می‌گوید:«‌ مدیران پرسپولیس، مدیران ادعا بودند. ما اصلا آکادمی نداریم، یک پارچه سر در ورزشگاه امام رضا زده‌اند و اسمش را گذاشته‌اند آکادمی، اگر ما نبودیم بازیکنان امید پول غذا هم نداشتند و گرسنه می‌ماندند. آقای رویانیان فقط دم از فعالیت تیم‌های پایه می‌زند، ایشان اصلا نمی‌دانم پایه یعنی چه، ایشان اصلا نمی‌دانم آکادمی یعنی چه. هر کس در شهرش یک مدرسه فوتبال زده اما چه مدرسه فوتبالی؟! می‌آیند معلوم نیست به چه کسی مایه و باج می‌دهند و مجوز می‌گیرند. نه نظارت و نه بررسی هیچ وجود ندارد اما یک پیشکسوت برای مدرسه فوتبال باید به ۱۰۰نفر رو بیاندازد.

او ادامه می دهد : وقتی من و یعقوب فاطمی‌مقدم را برکنار کردند گفتند علی دایی گفته نائینی نباشد اما علی دایی شجاعت دارد حرفش را بزند. همین آقای فاطمی‌مقدم بازیکن سابق پرسپولیس با مدرک فوق‌لیسانس تربیت بدنی وقتی برای تسویه حساب رفت طوری با او برخورد کردند که نزدیک بود کارش مثل مجید سبزی به آنجایی که نباید کشیده شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391