برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس ادعای شما را قبول ندارد،دفاعیاتی دارید ارائه بدهید

یکشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۷ — فارس

مسئولان فیفا در نامه‌ای به مانوئل ژوزه اعلام کردند که مستنداتش درست نیست و باشگاه پرسپولیس ادعاهای او را قبول ندارد.

مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالیسابقتیم فوتبال پرسپولیس به همراه سه دستیارش پس از جدایی از قرمزپوشان به دلیل عدم پرداخت کامل مطالباتش از قرمزپوشان به فیفا شکایت کرد و در نامه‌های مختلف با باشگاه پرسپولیس این موضوع از طریق فیفا در میان گذاشته شد اما با مستنداتی که باشگاه پرسپولیس داد، فیفا مجددا این پرونده را بررسی کرد که در جدیدترین نامه از طرف فیفا که کپی آن به باشگاه پرسپولیس رسیده اعلام شده که باشگاه پرسپولیس ادعای شما را نپذیرفته و اگر دفاعیات جدیدی را دارید آنها را ارائه دهید.

مصطفی شکری مشاور مدیرعامل در بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس به فارسگفت: ما در خصوص ژوزه در حال مکاتبه لازم هستیم. آخرین نامه از طرف فیفا برایژوزه فرستاده شده که در آنادعاهای ایشان مورد تائید فیفا قرار نگرفته و از ایشان خواسته شده که دفاعیاتش را اعلام کند. اگر ایشان دفاعیاتی داشته باشد، پس از آن نظرات هر پنج طرف، یعنی باشگاه پرسپولیس، ژوزه و سه دستیارش مجددا وارد کارهای اداری خواهد شد در غیر این صورت، دیگر درباره این پرونده بحثی مطرح نمی‌شود. فیفا از ژوزه خواسته اگر دفاعیاتی دارد ارائه دهد. تاکنون این اتفاق نیفتاده و ما هم منتظر هستیم اگر مباحث جدیدی مطرح شود، آن را پاسخ بدهیم.

این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس پس از جدایی ژوزه قصد داشت به صورت توافقی با او فسخ قرارداد کند اما سرمربی پرتغالی سابق قرمزپوشان از این کار خودداری کرد و همه پول خود را درخواست کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391