برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرسپولیس – ذوب آهن؛در حسرت برد با یک نمایش زیبا

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۹ — گل

بدون شک می توان در تقابل بازیکنان جدید و قدیمی دو تیم که بین یکدیگر جابجا شده اند جذابیت هایی را پیدا کرد

اگر آن نمایش تقریبا یکطرفه هفته آخر نیم فصل اول را کنار بگذاریم می توانیم چشم هایمان را ببندیم وبعد از پایان نود دقیقهاز کنار دستی مان بپرسیم که پرسپولیس خوب بازی نکرد و یک – هیچ برد؟ و یک جواب بله از او بگیریم اما بعید هم نیستدایی از این به بعد حداقل در تهرانتیم دیگری را به دوستداران پرسپولیس نشان دهد؛تیمی کهمی تواند خوبو زیبا بازی کند و البته نتیجه هم بگیرد اما معلوم نیست چراتا حالا نشده که این دو اتفاق را به صورت همزمان در تیم این فصل علی دایی ببینیم؟

حریف پرسپولیستیم کوچکی نیست اما این فصل مثل فصل قبلخیلی کوچک شده و هم روی کاغذ هم در زمین چمن می توان شکستش داد به شرطی که بازی را برای خودت راحت کنی وبه حریف جسارت حملهو اجازه ضدحمله ندهی.ذوب آهن که در اصفهان با خوش شانسییک امتیاز از پرسپولیس گرفت نسبت به نیم فصل اولتغییراتی داشتهو با جذب بازیکنان جدید تقویت شدهاما خیلی سخت است تا به این زودی‌ها نسبت به کنده شدنش از ته جدول امیدوار بود.آنها نیم فصل دوم را هم با باخت شروع کردند و معلوم نیست با این جو بی اعتمادی که نسبت به لوکا وجود دارد چطور می خواهند در ادامه راه کمر راست کنند.

بدون شکمی توان در تقابلبازیکنان جدید و قدیمی دو تیم که بین یکدیگر جابجا شده اندجذابیت هایی را پیدا کرد.فردا اگر خانزاده و غریبی در میدان باشندو این سوی میدان مسلمان برای پرسپولیس بازی کندباید دید مهره هایسابقا سبز و قرمز مقابل تیم های قبلی شانو اثبات توانایی های خود دست به چه کارهایی می زنند و اینکه می شود بهترین بازیکن میدان را در بین آنها جستجو کرد یا نه.

پرسپولیس برای این بازی تیم کامل تری نسبت به مصاف با تراکتورسازی در اختیار دارد و قطعا این ارتش کامل و مجهز می تواند بهترینشرایط ممکن برای رسیدن دوباره به صدررا فراهم کند.عالیشاهو صادقیانحالا می توانند برای پرسپولیس بازی کنند و میثم حسینی همکه در بازی قبل به میدان نرفت می تواند دوباره مدافع چپ قرمزها باشد.حتی رضا حقیقی هم می خواهد با وجود شکستگیروی پایشبرای پرسپولیس بازی کند و همه اینهانشان دهنده این است که دایی برای کسب سه امتیاز این بازی از تمام توان تیمش استفاده خواهد کرد.

این اولین بازی خانگی پرسپولیس در نیم فصل دوم است.مسابقه ای که بازهم در روز تعطیل هفته برگزار می شود و باید دیدبعد از قهرمانینیم فصل اول چه تعداد از هواداران دو آتشه با امید به کسب مقام قهرمانیبعد از ۶ سال ، استارت حمایت مجدد از تیم محبوب شان را خواهند زد.از طرفییکی از جذابیت های این بازی شایدبتواند تغییر روش و سیستم پرسپولیس باشدتا در بازی های سخت تر نیم فصل دوم حداقل در خانه منجر به جمع آوری امتیاز های بیشتری شود.علی دایی در آستانه نیم فصل دوم گفته بود شاید از این به بعد با سه مهاجم بازی کنیمو به نظر می رسد اگر قرار بر این تغییر بزرگ باشد می توان در بازی های خانگی و مقابل تیم هایی مثل ذوب آهن منتظر این تغییرات بود.

پرسپولیس با دو امتیاز اختلاف تیم پنجمجدول رده بندی است و به خاطر فشردگیبالای جدول و فاصله کم تیم‌ها از هم حتما مدعی قهرمانی به حساب می آید .ذوب آهن هم فقط دو امتیاز از تیم آخر جدول بیشتر دارد و به خاطر همان فشردگی این بار در ته جدول مدعیجدی سقوط به دسته پائین تر به حساب می آید.پس در تقابلانگیزههای صدرنشینی و فرار از سقوط می توان منتظر نمایش مهیجی بود.نمایشی که بازیگرانبا تکنیک و پرشماری مثل رجب زاده،مسلمان ،فرهادی،خلعتبری،حدادی فر،عالیشاه و ... داردکه زیر نظر بازیگردان هاینام آشنایی مثل لوکا بوناچیچ و علی دایی می توانندفاز دومراند دوم جنگ فوتبال تهران – اصفهان را تماشایی کنند.البته طبیعی است که این انتظار بیشتر در مورد تیم پرمهره و میزبان این مسابقه وجود داشته باشد که باید دید بالاخره پرسپولیسقادر خواهد بود هم خوب بازی کند هم خوب نتیجه بگیرد یا نه

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391