برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی:رویانیان ۱۲ شب از من درخواست مصاحبه حمایتی می‌کرد

سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۷ — باشگاه خبرنگاران

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رویانیان اگر من را تنها اسطوره در تیم ملی می‌داند، پس بدون شک خود را اسطوره پرسپولیس لقب داده است.

افشین  پیروانی

افشین پیروانی اظهار داشت: رویانیان هر چه که دلش می‌خواهد می‌گوید و گذشته پرسپولیس را یادش رفته و نمی‌داند که من چند سال در پرسپولیس بودم و اصلا چند سال کاپیتانی پرسپولیس را یدک کشیده‌ام.
رویانیان گذشته‌اش را فراموش کرده است
وی ادامه داد: رویانیان یادش رفته که من در اوایل مدیریت او در تیم پرسپولیس چقدر به او کمک کردم و حال تمام آن روزها را زیر پا گذاشته است و فراموش کرده که بارها به من زنگ می‌زند و از من برای مصاحبه کردن حضور در جلسات و راهنمایی در خواست می‌کرد وقتی از من می‌خواست به نفع او و باشگاه مصاحبه کنم ساعت ۱۲ شب به من زنگ می‌زد حالا چطور می‌شود این گونه رفتار می‌کند و پاسخگو نیست.
مدیر عامل پرسپولیس برای من پیغام نفرستد
کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس تصریح کرد: رویانیان مثل مرد خودش جواب من را بدهد نه کسی دیگری که اصلا نمی‌شناسمش هر روز برای من مصاحبه کند و بگوید که پیروانی طلبی از باشگاه ندارد یا اینکه او چرا حالا یا طلبش از پرسپولیس افتاده است.
تا به امروز فقط به خاطر هواداران سکوت کرده‌ام
وی ادامه داد: اگر تا به امروز چیزی نگفتم فقط به عشق هواداران پرسپولیس بوده است زیرا من هر چه دارم از همین هواداران است ولی دیگر نمی‌توانم سکوت کنم زیرا آقایان هم همه چیز را زیر پای نود گذاشته اند و دیگر باید جوابشان را بدهم و مهم ترین دلیل ممنوع الخروج شدن بند از کشور است که من باید اواخر امسال به آمریکا سفر کرده و در امتحانات دکترای خود شرکت نمایم ولی رویانیان باعث شده است که من ممنوع الخروج شوم.
دیگر این پول برای من ارزشی ندارد
پیروانی در خصوص طلب مالیاتش از پرسپولیس گفت: دیگر بعد از این همه کذب گویی و زیر پا گذاشتن حرمت‌ها این طلب برای من حتی یک ریال هم ارزش ندارد و رویانیان بداند که این پول دیگر بدرد من نمی‌خورد.
مانع مصاحبه پیشکسوتان از رویانیان شدم
کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: دراین چند روز گذشته به دلیل کشمکش‌های بین من و رویانیان وحرمت شکنی وی چندین تن از پیشکسوتان پرسپولیس با من تماس گرفتند تا بخواهند علیه رویانیان مصاحبه کنند ولی من فقط به خاطر هواداران و تیم پرسپولیس مانع این کار شدم تا تیم وارد حاشیه نشود ولی مثل اینکه آقایان هیچ چیز برایشان مهم نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391