برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرشاد پیوس مدیر فنی فوتبال خونه به خونه بابل شد

جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۷ — تسنیم

فرشاد پیوس آقای گل تاریخ باشگاه پرسپولیس، مدیر فنی تیم فوتبال خونه به خونه شد.

به نقل از باشگاه فرهنگی ورزشی خونه به خونه بابل، فرشاد پیوس به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال فروشگاه‌های زنجیره ای خونه به خونه برگزیده شد.

قاسم حسن زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی خونه به خونه در حکمی فرشاد پیوس، آقای گل تاریخ باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرفنی تیم فوتبال خونه به خونه بابل منصوب کرد.

پس از صعود تیم فوتبال فروشگاه‌های زنجیره ای خونه به خونه به مرحله بعدی دسته سوم باشگاه‌ های کشور و با هدف حضور پرقدرت و قهرمانی دراین لیگ جلسه ای با حضور هیئت مدیره باشگاه خونه به خونه تشکیل شد با توافقات صورت گرفته بین حاج قاسم حسن زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی خونه به خونه و فرشاد پیوس، آقای گل تاریخ باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرفنی تیم فوتبال خونه به خونه منصوب شد و این تیم را در رقابت‌های جاری همراهی می کند.

حسین رحمانی در سمت سرمربیگری تیم فوتبال فروشگاه‌های زنجیره ای خونه به خونه ابقا شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391