برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوشحالی مالدینی از فروش خیرخواهانه پیراهنش در ایران

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۰ — ایسنا

پائولو مالدینی از حرکت خیرخواهانه‌ای که برای فروش پیراهنش در ایران انجام شد، خوشحال است.

پائولو  مالدینی

در زمان حضور میلانی‌ها در تهران یک زن گزارشگر نیز با آنها به ایران آمده بود که از لحظه‌لحظه کارهای پیشکسوتان این تیم در تهران گزارش تهیه می‌کرد. او که از طریق دکتر قاضی میرسعید نماینده مشترک دو باشگاه میلان و پرسپولیس در جریان حراج پیراهن مالدینی قرار گرفته بود، این موضوع را به اطلاع مدافع اسطوره‌ای ایتالیا رساند.

مالدینی هم در واکنش به این موضوع گفت: از این اتفاق خیلی خوشحالم و برایم جالب است که چنین کاری در ایران انجام شده است. در ایران که مردم خیلی لطف و محبت داشتند. آنها بسیار خونگرم هستند و استقبال خوبی در سراسر لحظات سفر از ما انجام دادند. واقعا احساس می‌کردم میلان را از ته قلبشان دوست دارند.

کاپیتان سابق ایتالیا و میلان همچنین گفت: فروش پیراهن من یک بهانه کوچک برای تشکر از مردم ایران است. یکی از فلسفه‌های تشکیل تیم ما کارهای خیرخواهانه بود. خوشحالم که با این مبلغ پیراهنم به فروش رفته و توانسته‌ام نقش ویژه‌تری در این کارهای خیرخواهانه داشته باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391