برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شماره پیراهن ستارگان پرسپولیس مشخص شد،اسطوره‌ها با شماره های خاطره انگیز خودشان بازی می کنند

چهارشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۷ — گل

این شماره‌ها همان شماره‌هایی هستند که این بازیکنان سال‌ها با پوشیدن آن در پرسپولیس حضور پیدا کرده بودند

تیم پرسپولیس و تیم آث میلان

شماره پیراهن پیشکسوتان پرسپولیس برای بازی با ستاره‌های میلان مشخص شد.

این شماره‌ها همان شماره‌هایی هستند که این بازیکنان سال‌ها با پوشیدن آن در پرسپولیس حضور پیدا کرده بودند و هواداران از آنها خاطرات بسیاری دارند. نکته جالب توجه اینکه؛ قرار شد هر چهار دروازه‌بان پرسپولیس با پیراهن شماره یک در بازی حاضر شوند.

از سوی دیگر با توجه به اینکه فرشاد پیوس شماره ۱۷ را به تن خواهد کرد، مهدی مهدوی‌کیا شماره ۲ را می‌پوشد. مهدوی‌کیا در زمان حضور در پرسپولیس شماره ۲۰ را به تن کرده بود که متعلق به محسن عاشوری بود. عاشوری فردا پیراهن خود را به تن می‌کند.

مهدوی‌کیا در روز خداحافظی فرشاد پیوس، پیراهن او را از دست خودش گرفت و سر آخر با پیراهن شماره ۲ از پرسپولیس خداحافظی کرد.

باید دید آیا در روز بازی خداحافظی مهدوی‌کیا باز هم فرشاد پیوس پیراهن شماره ۱۷ خاطره انگیز و ماندگار خود را به او می‌دهد؟ فردا همچنین حمید استیلی بالاخره شماره ۷ علی پروین را به تن خواهد کرد. شماره پیراهن ستاره‌های پرسپولیس در بازی با میلان به قرار زیر اعلام شد:

وحید قلیچ (۱)، بهروز سلطانی (۱)، سعید عزیزیان (۱)، نیما نکیسا (۱)، محمد پنجعلی (۵)، مرتضی فنونی‌زاده (۴)، رضا شاهرودی (۱۶)، پژمان جمشیدی (۱۱)، حمید درخشان (۹)، حمید استیلی (۷)، مهدی تارتار (۱۲)، فرشاد پیوس (۱۷)، ناصر محمدخانی (۱۰)، محسن عاشوری (۲۰)، یونس باهنر (۱۳)، مرتضی کرمانی مقدم (۱۸)، بهنام ابوالقاسم‌پور (۱۹)، کریم باقری (۶)، مهرداد میناوند (۲۵)، علیرضا امامی‌فر (۲۳)، پایان رأفت (۲۶)، علی انصاریان (۲۸)، مجتبی محرمی (۸)، رضا جباری (۲۴)، ادموند بزیک (۲۱)، حسن شیرمحمدی (۱۴) و مهدی مهدوی‌کیا (۲).

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391