برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورحیدری:وزارتخانه ۵۰ درصد بودجه را ندهد به مشکل می خوریم

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۰ — گل

از اول قرار بر این بوده که استقلال به عنوان یک تیم دولتی ۵۰ درصد از هزینه‌هایش را وزارت‌ورزش تامین کند و اگر این اتفاق صورت نگیرد کار تیم ما خیلی سخت می‌شود

منصور پورحیدری

منصور پورحیدری بعد از یرد استقلال مقابل صبای‌قم درباره این بازیگفت:‌» بازی در قم همیشه سخت است، به خصوص اینکه کادرفنی صبا شناخت نسبی هم به استقلال داشتند اما به هر حال استقلال خیلی خوب از فرصت‌های خود استفاده کرد و در بازی‌ درگیرانه‌ فیزیکی و فنی توانست به پیروزی برسد.یه نظر من کسب سه امتیاز این بازی می‌تواند در ادامه لیگخیلی به ما کمککند. خوشبختانه استقلال در حال حاضر با وجود همه مشکلات و کمبودها در رقابت قهرمانی باقی مانده و خوب امتیاز می‌گیرد که همین اتفاق یک پوئن مثبت برای ما به حساب می‌آید.»

عضو هیات‌مدیره استقلال در ادامه در خصوص مشکلات مالی این باشگاه گفت:«استقلال یک تیم کاملاً دولتی است و باید تحت پوشش وزارتخانه باشد. طی این مدت دکتر فتح‌الله‌زادهو اعضای هیات‌مدیره خیلی برای رفع مشکلات مالی استقلال تلاش کردند، اما از اول قرار بر این بوده که استقلال به عنوان یک تیم دولتی ۵۰ درصد از هزینه‌هایش را وزارت‌ورزش تامین کند و اگر این اتفاق صورت نگیرد کار تیم ما خیلی سخت می‌شود.من از وزارت ورزش می‌خواهم یک فکر اساسی برای وضعیت استقلال کنند، این شرایط و مشکلات مالی که استقلال دارد خیلی برای نماینده ایران در آسیا سخت است و در حال حاضر کمک وزارت ورزش است که می‌تواند به تیم ما کمک کند.»

وی با یادی از بیوک جدیکار گفت:‌» وقتی من تازه فوتبالم را شروع کرده بودم، ایشان اواخر فوتبال‌شان بود. بیوک جدیکار از بزرگان فوتبال ما بود که توانایی‌های فنی بی‌شماری را هم داشت. او همیشه دوست داشت داشته‌ها و تجربیاتش را به دیگران بیاموزد و من متاسفم که یکی از بزرگان فوتبال‌مان را از دست دادیم.»

پورحیدری که با سایت رسمی استقلال صحبت کرده در پایان با دعوت از هواداران این تیمبه ورزشگاه گفت:« من از طرفداران استقلال می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند، چرا که همیشه استقلال با طرفدارانش شاداب بوده و بازی‌های جذاب‌تری را از خود به نمایش گذاشته است. درست است که هوا سرد است اما حضور هواداران استقلال درورزشگاه است که می‌تواند بازی را گرم کرده و به این تیم برای کسب پیروزی کمک کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391