برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رافت: مالدینی پیراهنش را به من داد و پیراهن من را از دستم کشید؛ اسنادش هم موجود است!

سه‌شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۶ — فارس

مهاجم پیشکسوتان پرسپولیس گفت: ورزشگاه آزادی چاله میدان نیست که به زور پیراهن مالدینی را از تنش در بیاورم!

پایان رأفت ، در خصوص فروش پیراهن پائولومالدینی و صرف آن در امور خیریه گفت: از روزی که این پیراهن را از مالدینی گرفتم این ذهنیت با من بود که آن را بفروشم و پولش را خرج امور خیریه کنم چرا که نفس برگزاری بازی پیشکسوتان پرسپولیس و میلان کار خیرخواهانه بود. البته از همان روز به این طرف خیلی‌ها با من تماس گرفتند تا آن را از خودم بخرند اما من و همسرم تصمیم گرفتیم این پیراهن را در یک مزایده بفروشیم و پول آن را صرف امور خیریه کنیم.

وی ادامه داد: مبالغی تا حدود ۳۰ میلیون تومان هم به خود من پیشنهاد شد که پیراهن را بفروشم و پولش را برای خودم نگه دارم اما شخصیت فوتبالی من به این حرفها نمی‌خورد. پائولو مالدینی فوتبالیست مطرحی در سطح جهان است و برای تیمش در سالهای زیادی زحمت کشیده و حالا که پیراهنش را با من عوض کرده کار درستی نبود که آن را به قیمت ناچیزی بفروشم. این پیراهن نزد من امانت است و پول آن باید صرف امور خیریه شود. در این کار خیر خود مالدینی هم سهیم است و من فقط یک وسیله هستم.

رافت درباره فروش این پیراهن افزود: قرار است روز پنجشنبه و در برنامه ویتامین ث این پیراهن را به فروش بگذاریم. علی ضیاء مجری این برنامه هم در این کار پیش‌قدم شدهو امیدوارم که با فروش این پیراهن بتوانیم دست چند نفر را بگیریم.

مهاجم پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه قیمت این پیراهن چقدر خواهد بود، اظهار کرد: چون پای کار خیر در میان است هر کس هر قیمتی که می‌تواند ارائه می‌دهد اما قیمت پایه ما از ۱۰۰ میلیون تومان شروع می‌شود و چون قرار است این پول صرف امور خیریه شود امیدوارم مردم کشورمان مثل همیشه در این کار حاضر باشند. پول حاصل از فروش پیراهن را قرار است برای اموری همانند شیرخوارگاه آمنه، موسسه محک، زندانیان مالی، دختران دم بخت و ... هزینه شود.

رافت در خصوص اینکه بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس سر به سر او گذاشته و گفته‌اند که رافت بیشتر از بازی حواسش به پیراهن مالدینی بوده و حتی به همین دلیل یک موقعیت گل را خراب کرده، ادامه داد: دوستان من همیشه سر به سرم می‌گذارند اما من همیشه در فوتبالم تمام فکر و ذکرم به کار فنی بوده تا از فوتبال لذت ببرم. زمانی که بازی تمام شد من پیش مالدینی رفتم و تمام عکس‌ها هم موجود است که مالدینی پیراهن خودش را به من داد و پیراهن من را گرفت. این کار یک رسم در تمام دنیا است و بازیکنان پیراهن‌هایشان را با هم عوض می‌کنند من هم پیراهن مالدینی را به پسرم دادم اما بعد از آن تصمیم گرفتم که آن را بفروشم و پولش را صرف امور خیریه کنم.

مهاجم تیم پیشکسوتان پرسپولیس در پایان درباره انتقاداتی که به او شده مبنی بر اینکه پیراهن مالدینی را به زور از او گرفته هم گفت: من در زندگی‌ام هیچ چیزی را به زور از کسی نگرفتم اما خیلی‌ها خیلی چیزها را از من به زور گرفتند. این بازی اینقدر مهم بود که حدود ۲۰۰ عکاس وفیلمبردار تمام صحنه‌های بازی را ثبت کردند و دیده‌اند که مالدینی پیراهن من را از دستم گرفت و پیراهنش را به من داد! استادیوم آزادی که چاله میدان نیست که به زور پیراهن کسی را از تنش در بیاورم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391