برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحمانی:باشگاه‌ها مجازندتا۱۸می بازیکنان را آزادنکنند

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۶ — اوج نیوز

عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:بر اساس آرا اعضا کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا امکان تغییر در برگزاری لیگ قهرمانان وجو دارد.

شاهین رحمانی درباره انتقادات به تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری لیگ قهرمانان عنوان کرد:تقویم مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت چهارساله به همه فدراسیون‌ها اعلام می شود.روند برگزاری مسابقات پیش از تصویب، نظرخواهی می شود و مورد بررسی قرار می گیرد و توسط کمیته‌ها که نماینده فدارسیون هستند اجرایی می شود.

وی درباره اینکه آیا امکان تغییر در شیوه برگزاری لیگ قهرمانان وجود دارد یا نه گفت:جلسه بعدی کمیته مسابقات روز ۲۵ ژانویه است که در عمان برگزار می شود.بر اساس آرا اعضا امکان تغییر وجود دارد.

رحمانی درباره مجادله میان سرمربی تیم ملی و باشگاههای ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان اظهار داشت:فیفا به همه فدراسیون‌ها نامه داده است که می توانند تا روز ۱۸ می(۲۸ اردیبهشت)مسابقات باشگاهی شان را ادامه بدهند و بنابراین باشگاه‌ها مجازند تا این تاریخ بازیکنان ملی پوش خود را آزاد نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391