برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحمانی: ترک فولاد برایم سخت است،می‌توانیم قهرمان شویم، چرا که نه؟!

شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۵ — فارس

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ترک فولاد خوزستان در این شرایط بسیار سخت است و نمی‌توانم چنین کاری را انجام دهم.

بختیار رحمانی در مورد شرایط فولاد خوزستان و عملکرد این تیم در اردوی کیش صحبت‌های زیر را انجام داد.

اردوی کیش چطور بود؟

شرایط بسیار خوبی در این اردو داشتیم و توانستیم تمرینات مناسبی را برگزار کنیم.

نظرت در مورد خریدهای فولاد چیست؟

غلامرضا رضایی و سوشا مکانی بازیکنان خیلی خوبی هستند که به تیم ما اضافه شدند. در رسانه‌ها متوجه شدم سعید سالارزاده نیز جذب شده است. خدا را شکر بازیکنان خوبی جذب کردیم و می‌توانیمدر نیم فصلدوم شرایط بهتری داشته باشیم.

فولاد در هفته‌های پایانی نیم فصل اول نتایج خوبی نگرفت فکر می‌کنی با توجه به تعطیلات نیمفصل و بازیکنانی که جذب شد بتوانید در نیم فصل دوم بهتر کار کنید؟

فکر می‌کنم شرایط ما در نیم فصل دوم بهتر شود. در هفته‌های پایانی نیم فصل اول با توجه بهقرار گرفتن در صدر جدول فشار زیادی روی ما ایجاد شد و کنترل این همه استرس بسیار سخت بود. خدا را شکر خیلی در جدول پایین نیامدیم.

با توجه به قطعی شدن ۴ سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا دیگر قرار نیست در مرحله پلی‌آف حاضر شوید. این موضوع را چطور ارزیابی می‌کنی؟

خدا را شکر اتفاق خیلی خوبی است. نکته مثبت این اتفاق پاداشی است که به ما می‌دهند. جای خوشحالی دارد که بدون حضور در پلی‌آف به صورت قطعی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم. انشاءالله بتوانیم با نتایج خوبی که می‌گیریم هم فولاد را سربلند کنیم و هم نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشیم.

یعنی قرار بود پاداش صعود شما به لیگ قهرمانان آسیا پس از موفقیت در مرحله پلی‌آف پرداخت شود؟

به هر حال به ما قول این پاداش را داده بودند و گفتند در صورت حضور در لیگ قهرمانان آسیا یک ۲۰۶ دریافت خواهیم کرد. فولاد خوزستان همیشه به قولش عمل می‌کند و از این بابت مشکلی نیست.

شنیده می‌شد یک تیم اوکراینی خواستار به خدمت گرفتن تو شده است.

یک نفر از طرف باشگاه اوکراینی به ایران آمد و هم اکنون نیز در ایران حضور دارد و می‌خواهد امروز با من صحبت می‌کند. واقعیت این است که در این شرایط ترک فولاد برای من بسیار سخت است. شرایط تیم مقابل باید خیلی خوب باشد که بخواهم در این مقطع از فولاد بروم. من مشکلات و دلخوری‌هایی از برخی هواداران داشتم که به لطف آقای دهکردی و فرکی این مسئله حل شد. اکنون شرایطم بسیار خوب است و نمی‌توانم از فولاد بروم. هم به فولاد نیاز دارم و هم فولاد به من نیاز دارد.

پیشنهادت از باشگاه آلمانی به کجا رسید؟

شرایط حضور در آلمان بسیار سخت است اگر شد پس از جام جهانی چنین انتقالی را به سرانجام می‌رسانم. اکنون اگر بخواهم به لیگ آلمان بروم باید در تیم دوم یک باشگاه شرکت کنم وتا بهتیم اصلی برسم کار سختی در پیش داریم. در این مقطع ترجیحم این است که در خدمت فولاد باقی بمانم.

فولاد خوزستان در اولین بازی مرحله برگشت میزبان سپاهان است. این مسابقه را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

ما در اردوی کیش تمرینات خیلی خوبی را برگزار کردیم و آماده دیدار مقابل سپاهان هستیم. انشاءالله با پیروزی در این دیدار بتوانیم شروع خوبی در نیم فصل دوم داشته باشیم.

آیا فولاد می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود؟

هرچند این کار بسیارسخت است امامی‌توانیم قهرمان شویمچرا که نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391